BLOODBOUND (Swe): Dragons & Witches Tour 2017

BLOODBOUND (Swe): Dragons & Witches Tour 2017

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Heavy metalisti BLOODBOUND makají na novém albu! Představit jej přijedou v březnu do Zlína!

Již od svého prvního alba Nosferatu se BLOODBOUND stali oblíbenou kapelou spousty heavy metalových fanoušků. Vokálová a melodická rozmanitost jim natolik učarovala, že jsou v metalovém hudebním průmyslu stále velmi vyhledávanou kapelou.
Na příští rok však pro nás chystají velké překvapení v podobě sedmé studiové desky! Novinková placka s názvem War Of Dragons by měla vylétnout na konci února 2017 a již v březnu můžeme očekávat její exkluzivní představení také u nás! V rámci headline turné Dragons And Witches nás BLOODBOUND navštíví 31. března v klubu Masters of Rock Café, ale to není vše! Jako doprovod si s sebou berou čarodějnickou kapelu CRYSTAL VIPER a bývalého kytaristu SABATON Thobba Englunda s novou sestavou a zbrusu novým albem Sold My Soul!
„V minulosti jsme hodně cestovali jako předskokani kapel Sabaton, Hammerfall a UDO. A teď cítíme, že nastal ten správný čas udělat své vlastní turné, v kterém fanouškům dáme kompletní koncert, ne jen krátký set,“ říká Fredrik Bergh. „Chtěli jsme mít hodně kapel, takže jsme pozvali úžasné CRYSTAL VIPER, aby se k nám přidali jako co-headliners a jako velmi speciální hosty přivezeme našeho kamaráda Thobbe Englunda (exSabaton) s jeho zbrusu novou vražednou kapelou! Thobbe se k nám v rámci tohoto turné připojil také jako druhá kytara, protože Henrik Olsson to není schopen odjet.“

Pozor, změna začátku koncertu - podrobnosti!

Galerie

picture BLOODBOUND (Swe): Dragons & Witches Tour 2017
picture BLOODBOUND (Swe): Dragons & Witches Tour 2017

Na mapě

Top