BEZ PŘEDSUDKŮ / Divadlo Kalich

LÉTO POD HRADEM LOKET!
BEZ PŘEDSUDKŮ / Divadlo Kalich

Datum : 20. června 2018
Místo: Amfiteátr Loket

Vstupenky

Středa
20
Čvn
21:00
BEZ PŘEDSUDKŮ / Divadlo Kalich

Informace o akci

Amfiteátr Loket: 50°11'18.142"N, 12°45'12.109"E
sledujte LÉTO POD HRADEM LOKET!


Komedie Divadla Kalich s Janou Paulovou a Pavlem Zedníčkem
Komedie pro odvážné diváky a ještě odvážnější herce. Lechtivý příběh o kamarádství, tajemstvích, zvědavosti a o fungování dvou zdánlivě nespojitelných světů - ženského a mužského. Dva letití kamarádi, Fiona a Diego, musí společně neplánovaně přespat v motelu. Následuje vtipně vybroušený, ale i dojemný slovní souboj...
Hra se odehrává v motelu, kde musí v jediném volném pokoji neplánovaně přespat Diego s Fionou, dva letití přátelé. Společná noc jim nabídne možnost otevřeně si popovídat o věcech, na které se ženy jinak ostýchají ptát mužů a muži žen.
Bez předsudků je výtečnou komedií předně o kamarádství, o tajemstvích, o zvědavosti a hlavně - o nás, jejích divácích. Stáváme se svědky vtipného, vybroušeného, velmi trefného a místy i dojemného slovního souboje obou postav. A nebyli by to Jana Paulová s Pavlem Zedníčkem, aby k němu nepřidali řadu nezapomenutelných gagů.
Hrají Jana Paulová a Pavel Zedníček
Délka představení 110 minut, bez přestávky
http://www.facebook.com/events/366485447128377/

Omezený počet vstupenek!
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

bezbariérový přístup ANO / sleva "50% ZTP/P, DOPROVOD" - platí pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i on-line přímo na ticketportal.cz - zvolte ji v nákupním košíku / vozíčkáři zdarma bez vstupenky, vyhrazen prostor za poslední řadou spodních sektorů.

-TH-

Na mapě

Doporučené

Top