BENÁTSKÁ! S IMPULSEM 2019

BENÁTSKÁ! S IMPULSEM 2019

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

27. ročník festivalu Benátská! s Impulsem 2019 se opět blíží!

Benátská! s Impulsem 2019

27. ročník festivalu Benátská! s Impulsem 2019 se opět blíží! Jeden z největších hudebních festivalů v zemi se bude konat již tradičně poslední červencový víkend, a to od čtvrtka 25.7. do neděle 28. 7. 2019 na prosluněných travnatých plochách Veseckého sportovního areálu v Liberci.
První potvrzená jména: Zahraničním headlinerem Benátské! 2019 bude švédská rocková kapela Europe! Festival zahájíme již tradičním Večírek pro nedočkavé, na kterém oslavíme i 80. narozeniny Karla Gotta! Spolu s ním ten večer vystoupí i Peter Nagy, Dalibor Janda, Anna K nebo Brutus. Na Benátské! dále uvidíte Richarda Müllera & Band, Chinaski, Čechomor, No Name, Marka Ztracenýho, Michala Hrůzu s kapelou, Lenny, Jaroslava Uhlíře, Václava Neckáře a Bacily, Davida Stypku, Bena Cristovao, Doctor PP, Alkehol, Harlej, Walda Gang, Traktor, Pipes and Pints, E!E a další! Vstupenky nyní zakoupíte za zvýhodněné ceny!

Kdo někdy na Benátské! s Impulsem byl, ví, že pořadatelé nepřehání, když opět slibují tři hudební scény včetně oblíbeného Stanu Rádia Impuls, čistotu, rozmanité gastro možnosti, stanové městečko a bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Více informací naleznete na oficiálním facebookovém profilu www.facebook.com/benatskanoc.cz  a webu festivalu www.benatska.cz

 

 

 

 

Na mapě

Top