BE25 WARM UP: ANDHIM (Superfriends Records/DE)

BE25 WARM UP: ANDHIM (Superfriends Records/DE)

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

BE25 WARM UP
ANDHIM (Superfriends Records/DE)
support: David Jach (Get Physical/DE)

Andhim rozehřejí narozeninový warm up ROXY

Léto bude tento rok trvat o měsíc déle, a to do 13. října! Blíží se 25. narozeniny ROXY a to chce pořádný rozehřívací warm up. Nevyhazujte sluneční brýle, připravte pozitivní vibez a připravte se na nálož nejkvalitnější „super house music“ v podání neodolatelné německé dvojice Andhim. Na BE25 warm up si přivážejí svého parťáka a skvělého producenta Davida Jacha.
Simon and Tobias jsou českému publiku dobře známí. Autoři housových hitovek jako Boy Boy Boy nebo Hausch mají za sebou již jedno beznadějně vyprodané pražské vystoupení z minulého března. Berlínsko-kolínská producentská dvojice je známá nejen svými historkami o seznámení na soutěži pojídání párku, neurčitou sexuální i módní orientací, ale i zábavnými sety, kdy dostávají crowd do blízkosti bodu varu. V roce 2016 bylo vyprodáno a není důvod předpokládat, že to tentokrát bude jinak.

Andhim doplní podle jejich přání jejich parťák a talentovaný drážďanský deep housový producent David Jach, který se umně pohybuje mezi groovy a deep housovou produkcí. David je známý svými live sety, spoluprací se symfonickým orchestrem, ale i organizací festival Ich & Du Open Air. Jedno je jisté! Na warm Upu 25. narozenin bude hodně horko!

BE25 Warm Up w/Andhim (Superfriends/DE) @ ROXY
David Jach (Get Physical/DE)
Support: TBA
Event: www.facebook.com/events/2017073941853531

www.facebook.com/andhimmusic
www.roxy.cz

Galerie

picture BE25 WARM UP: ANDHIM (Superfriends Records/DE)

Na mapě

Top