BARS & MELODY / UK

BARS & MELODY / UK

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

BARS & MELODY (UK)
+ support
29.08.2018, Brno – Sono Centrum, Veveří 113
VSTUP PRO VIP 16:30 / MEET & GREET 17:00
VSTUP DO SÁLU 19:00 / ZAČÁTEK 19:30 / KONEC 22:30 

Vstupné:
Běžné 599,0 Kč
VIP 1 850,0 Kč
(omezený počet, osobní střetnutí s B&M od 17:00, foto s kapelou, VIP památková vysačka + vstup na koncert, detailní info níže)

Děti do 15 let jenom v doprovodu starších 18 let, nebo s rodiči.

Bars & Melody, také známí jako BAM, jsou britské pěvecké a raperské duo, které tvoří raper Leondre DeVries (Bars) a zpěvák Charlie Lenehan (Melody). V roce 2014 se zúčastnili osmé série Británie má talent, kde skončili na nádherném 3. místě. Po tomto úspěchu Bars a Melody podepsali smlouvu s Syco Music. Jejich debutový singel Hopeful vyšel 25. července 2014. O pět dní později zveřejnili další singl Shining Star, akustickou verzi prvního singlu Hopeful.

MEET & GREET INFORMATION

 

Galerie

picture BARS & MELODY / UK

Na mapě

Změny a upozornění

BARS & MELODY / UK 29.8.2018 Sono Centrum, Brno - pokyny k Meet & Greet

MEET & GREET INFORMATION

BARS & MELODY
29.08.2018 BRNO

AKREDITACE VIP: 16:30 (neopozděte se prosím !)
MEET & GREET ZAČÁTEK: 17:00
MÍSTO STŘETNUTÍ: hlavní vstup SONO Centrum

 

Vážení hosté,

Je pro nás veliké potěšení být ve Vašem městě !

Prosíme, aby  jste si před střetnutím skontrolovali a přichystali  Vaši VIP vstupenky pro kontrolu našim týmem. Z naší zkušenosti prosíme aby nikto nezkoušel dělat duplikáty, pokud by to někdo zkusil pod Vašim jménem (Vašeho dítěte) a někdo ještě jednou by chtěl  použít stejné jméno / vstupenku,NEBUDE vpuštěn. Také se předem omlouváme, ale nebudeme moct vyjít vstříc ani opozdilcům.  Začneme a také skončíme dle časového plánu:


Při vstupu držitel VIP vstupenky obdrží svoji Bars & Melody VIP vysačku jako speciálni dárek k turné.

VŠEOBECNÉ INFORMACE

* Ano, je možné objetí Charlieho a Lea, prosíme ale, aby jste nehopsali a neběhali kolem, chceme předejít Vašim a jejich zraněním !   
* Prosíme nefilmovat, netočit video ! 
* Rodiče, nebo Váš doprovod můžou být s Vámi na střetnutí Meet & Greed bez VIP vstupenky, ale musí mít zakoupenou normální vstupenku. 
* Možnost odfotit se s klukama Bars & Melody máte jen jednou, to proto, aby se dostalo na všechny. Mnoho přátelů se s nimi chtéjí fotit i společně, to není samozřejmě problém, jenom pak nebude možné žádat navíc Vaše samostatné foto.  Platí pravidlo jedna osoba / skupina přátelů – jedna fotka.
* Fanoušci Bars & Melody obvykle chtějí kluky obdarovat mnohými dárakami. I když je to krásné a velkodušní, není v jejich silách si to vše vzít zpázky domů.  Budeme rádi, když ušetříte své peníze za dárky a raději Bars & Melody napíšete hezký dopis dáte asistentce a kluci si Váš vzkaz rádi přečtou v klidu..
* Autogram je limitován jeden pro jednu osobu.
* Někteří fanoušci rádi zkoušejí různě pózovat pŕi focení s Bars & Melody. Je to v pořádku,  jenom opět  prosíme o bezpečnost pro všechny, aby nikto neutrpěl žádná zranění. Prosíme, žádné lidské pyramidy, žádné líbání, poskakování  a podobně. Když chcete (bezpečnou) pózu, prosíme vyzkoušejte si ji  ještě před střetnutím s Charliem a Leem.


Máte li ještě dotaz k meet & greet, můžete psát (v jazyce anglickém) na email:

Barsandmelodymeetandgreet2018@gmail.com

Prosíme, aby jste na uvedený e-mail nepsali ohledně  jiných témat.   K jiným dotazům se nebudeme vyjadřovat. Omlouváme se, mluvíme pouze anglicky.

Kluci  a také celý tým se těší na střetnutí s Vámi a rádi se pochlubíme co všechno jsme si pro Vás, fanoušky,  připravili pro aktuální turné !

Brzy na shledanou!

The Bars & Melody M&G Team


Top