ASSASSIN aka AGENT SASCO & DUB AKOM BAND / JAM

LUCERNA MUSIC BAR
ASSASSIN aka AGENT SASCO & DUB AKOM BAND / JAM

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V březnu dorazí poprvé do Prahy jamajský deejay Assassin aka Agent Sasco! Jeden z nejvýraznějších hlasů jamajské scény vydal na jaře 2016 výbornou třetí desku Theory of Reggaetivity, která vyšla u labelu Germaica Digital. Vedle zakladatale této značky Pioneara na ní najdete produkci mj. od Shaggyho nebo německých hitmakerů ze Silly Walks Discotheque.

Agent Sasco, který je léta uznávaným dancehallovým interpretem, vzdal na tomto albu čest kořenům reggae music a zároveň skvěle ukázal pestrost a kvalitu tohoto žánru, který příští rok oslaví 50. výročí od svého pojmenování. Deska Theory of Reggaetivity slaví celosvětové úspěchy a navíc těsně před jejím vydáním jeho hlas zazněl na předáváních Grammy v rámci show Kendricka Lamara, který jej pozval do tracku Blacker than Berry. Sasco byl velkou část roku 2016 na turné po celé planetě a veze si sebou velkou nálož hitů, originální flow a obrovského charisma!

Praha si jej může užít premiérově už 14. března 2016 v pražském Lucerna Music Baru za doprovodu francouzského top backing bandu Dub Akom. Nenechte si ujít!

Galerie

picture ASSASSIN aka AGENT SASCO & DUB AKOM BAND / JAM

Na mapě

Doporučené

Top