ABBA SHOW - ABBA World Revival

ABBA SHOW - ABBA World Revival

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ABBA World Revival

Všichni fanoušci nestárnoucí kapely ABBA pozor! Je tady hudební retro událost jara! Velkolepá, dech beroucí show největších hitů legendární švédské hudební legendy v podání nejlepšího revivalu u nás, skupiny ABBA World Revival. Stoprocentně živá produkce nadchne všechny fanoušky bez rozdílu věku. Švédská hudební legenda – kapela ABBA byla svého času skutečným fenoménem, populárním v celém světě. Postupem let jejich oblíbenost neklesá, naopak stoupá zájem o produkce věrně interpretující tuto nestárnoucí hudbu.

ABBA World Revival z Prahy je 10 členný soubor, složený z profesionálních hudebníků, které svedl dohromady obdiv k tvorbě světoznámé skupiny ABBA.

ABBA World Revival vám nabízí, takřka originální provedení repertoáru této slavné hudební formace a jejich vystoupení je 100% živá show-produkce mnoha hudebníků. Repertoár zahrnuje přes 30 nejznámějších písní švédské legendární megaskupiny 70. let, které byly nastudovány nejen podle studiových nahrávek, ale i podle audio a video nahrávek živých vystoupení skupiny ABBA, což zaručuje jak přesnost hudebního provedení, tak i dokonalé vystižení nálady a atmosféry každé jednotlivé skladby. Celá produkce je dokonalou živou interpretací skladeb ABBA na špičkové úrovni, včetně dokonalé image, dobových kostýmů a pódiové choreografie. Celé představení je dokonalou hudební LIVE SHOW.

Na mapě

Top