6IX9INE aka TEKA$HI69 / US

6IX9INE aka TEKA$HI69 / US

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

6IX9INE aka TEKA$HI se po roce vrací opět do Prahy

Za poslední rok jeho kariéra raketově stoupla a aktuálně se stal TEKA$HI jedním z najznámnějších interpretů na světe. Singl GUMMO aktuálně překročil hranici 200 miliónů shlédnutí, jeho debutový mixtape se za krátkou dobu stal zlatým a po masivní tour po Americe se konečně dostává na řadu také Evropa. Jeho talent a kontroverze, která ho doprovází ho dostali na pozici mezi nejvíce hot interprety na světě a jeho koncert je v Evropě jeden z nejočekávanějších. Například v Londýně ho čekají dvě vystoupení v O2 Forum, které jsou z velké části vyprodané. 
Proto jsme velmi rádi, že tuto show budeme moci přinést i jeho fanouškům v České republice. Protože klub STORM má limitovanou kapacitu, tak se bude jednat o jednu z nejprivátnejších evropských zastávek, ale věříme, že o to víc si fans v České republice užijí tento koncert.

Pokyny a doporučení:
Dveře klubu se otveřou v 19 hodin a vstup na tento koncert 6ix9ine není vekově omezený. Jedná se o koncert, ne o klasickou párty. Doporučujeme každému návštěvníkovi mladšímu 18 let doprovod dospělé osoby. Vstup na přidaný koncert s otevřením klubu ve 22:30 hodin je věkově omezený od 18 let.  

Vstupné:
STANDARD 749 Kč / běžná vstupenka
VIP 1290 Kč / stání ve vyhrazeném prostoru u podia 
VIP MEET & GREET 1790 Kč / vstup do VIP prostor a Meet and Greet, kdy se fanoušek nejen osobně bude moci setkat s TEKA$HIM, ale odnese si také podepsaný plakát

Galerie

Na mapě

Top