4TET

4TET

Datum : 12. - 25. března 2018
Místo: Divadlo Hybernia, nám. Republiky 4, Praha 1, Společenské centrum Dukla / Archa, Znojmo

Vstupenky

Pondělí
12
Bře.
19:00
Neděle
25
Bře.
19:00

Informace o akci

4TET
tenor David Uličník
baritone 1 Jiří Korn
baritone 2 Jiří Škorpík
bass Dušan Kollár

KONCERT VOKÁLNÍHO SESKUPENÍ 4TET – IV.VERZE PROGRAMU

Již téměř 15 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SEKUPENÍ 4TET/ Jiří Korn, Jiří Škorpík, Dušan Kollár, David Uličník/.
Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a "taneční" výkony všech aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou. Není tedy divu, že vystoupení 4TETu bývají vyvrcholením jak prestižních akcí, tak i společenských událostí.

 

Galerie

picture 4TET

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: 4TET 29.11.2017 19:00 Společenské centrum Archa/ Dukla, Znojmo

ZMĚNA:
Z technických důvodů se koncert vokálního uskupení 4TET přesouvá z původního termínu 29.11.2017 od 19:00 hod. na nový termín, a to 25.3.2018 od 19:00 hod. Místo konání koncertu Společenské centrum Archa/ Dukla, Znojmo zůstává beze změny.

Vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení,a to nejpozději 15.12.2017.

Vrácení vstupenek:

1/platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu centrální kanceláře.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Požadavek na vrácení včetně vstupenky Hometicket je třeba zaslat na: reklamace@ticketportal.cz

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top