10. BRNĚNSKÝ BEATFEST – VZPOMÍNKA NA OLDU VESELÉHO

10. BRNĚNSKÝ BEATFEST – VZPOMÍNKA NA OLDU VESELÉHO

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

10. brněnský Beatfest
Vzpomínka na Oldu Veselého

28. února 2019 od 18:00
KC Semilasso, Palackého tř. 126, Brno
vstupenky jsou na stání

Na legendu domácího rocku Oldřicha Veselého, jehož jméno je neodmyslitelně spojeno s brněnskými skupinami Synkopy 61 a Synkopy, ale také s pražským M.Efektem Radima Hladíka přijdou zavzpomínat jeho přátelé, spoluhráči a spolupracovníci.
Roman Dragoun & His Angels
Klávesista, zpěvák a skladatel Roman Dragoun (Progres 2, Futurum), jehož s Oldřichem Veselý pojilo přátelství na koncertu krom svého repertoáru zazpívá také pár písní z dílny Oldřicha Veselého.
Miloš Makovský & Neopak
Kytarový mág Miloš Makovský, jemuž v říjnu 2018 vychází nové album Ve stínu slunce, byl spoluhráčem Oldřicha Veselého ve skupině Synkopy (alba Křídlení a Zrcadla) a později byli blízkými spolupracovníky v nahrávacím studiu.
Lešek Semelka & SLS
Klávesista, zpěvák a skladatel Lešek Semelka byl spoluhráčem Oldřicha Veselého ve skupině M.Efekt a na vzpomínkovém koncertě připomene i písně z tohoto období.
Synkopy 61
Brněnská legenda Synkopy 61, jejímž dvorním skladatelem byl právě Oldřich Veselý, a s níž také vystupoval v 70. Letech, zahraje převážně písně z jeho dílny.
Folk Team
S členy brněnské folkrocková legendy pojilo Oldřicha Veselého dlouholeté přátelství, a příležitostně se skupinou párkrát vystoupil. Textař Ivan Huvar pro Oldřicha Veselého napsal několik textů a kapelník Pavel Kopřiva byl vydavatelem jeho reedic jeho alb.

 

Galerie

picture 10. BRNĚNSKÝ BEATFEST – VZPOMÍNKA NA OLDU VESELÉHO
picture 10. BRNĚNSKÝ BEATFEST – VZPOMÍNKA NA OLDU VESELÉHO
picture 10. BRNĚNSKÝ BEATFEST – VZPOMÍNKA NA OLDU VESELÉHO

Na mapě

Top