ZRUŠENO: WILLIAM SHATNER LIVE ON STAGE 26.3.2021 – PRAHA

ZRUŠENO:

Show WILLIAM SHATNER LIVE ON STAGE se bohužel v plánovaném termínu 26.3.2021 od 19:00 hodin bez náhrady RUŠÍ.,,S obrovskou lítostí jsme nuceni oznámit zrušení show Williama Shatnera Star Trek Wrath of Khan, která měla proběhnout v pražském Foru Karlín 26. března 2021.

Bezpečnost fanoušků i členů realizačního týmu má pro nás zásadní význam. Bohužel s přihlédnutím ke všem dosavadním informacím je zřejmé, že by tato nemohla být v průběhu březnového turné zajištěna.

Případná náhradní data za zrušená představení nejsou v současné době známa a zatím ani plánována. Vstupenky prosím vracejte v místě zakoupení, v případě nákupu online prosím postupujte dle pokynů předprodejní sítě. Pokud to v budoucnosti bezpečnostní situace dovolí a oznámíme náhradní termín, budou mít předchozí držitelé vstupenek nárok na přednostní odbavení.
"

 

 

Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce (po ukončení nouzového stavu) – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Top