GALASHOW SVĚTOVÉHO PARKURU PRAGUE PLAYOFFS SE PŘESOUVÁ NA ROK 2021

Vstupenky na vyvrcholení seriálu Global Champions zůstávají v platnosti

Galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs se přesouvá na rok 2021, v pražské O2 areně se uskuteční od 18. do 21. listopadu 2021. Vstupenky, které si fanoušci zakoupili na původně plánovanou letošní akci, zůstávají v platnosti.

V pondělí 25. května oznámili organizátoři seriálu Global Champions: Vzhledem k opatřením ohledně pandemie koronaviru nebude letošní sezona dokončena a prestižní seriál bude restartován v roce 2021.

“V návaznosti na rozhodnutí organizátorů seriálu Global Champions potvrzujeme, že i vrcholná akce sezony Prague Playoffs byla přeložena a uskuteční se v listopadu 2021”, potvrdil Jan Andrlík, předseda organizačního výboru Global Champions Prague Playoffs.

Původně byl třetí ročník Prague Playoffs plánován na 19. – 22. listopad 2020, kdy se měli v O2 areně a O2 universum představit nejlepší světoví jezdci a koně na základě celoročních sérií Global Champions League a Longines Global Champions Tour. “Vstupenky, zakoupené na letošní ročník, zůstávají v platnosti i na nový termín. Pevně věříme, že je diváci využijí”, dodává Andrlík.

Prodej vstupenek nadále probíhá v síti Ticketportal.

Základní informace
Název:Global Champions Prague PlayOffs
Termín:18. - 21. listopadu 2021
Dějiště:O2 arena, Praha
Účast:16 nejlepších týmů světa + 18 nejlepších jezdců světa
Vstupenky:denní vstupenky, balíček vstupenek na celou akci v síti Ticketportal
Top