Festival “VINOHRANÍ VE VINIU“ se uskuteční již tradičně na konci prázdnin v jedné z nejkrásnějších jihomoravských lokalit

7. ROČNÍK HUDEBNÍHO FESTIVALU

VINOHRANÍ VE VINIU
24.8.2019 (sobota) Velké Pavlovice
ČECHOMOR, HORKÝŽE SLÍŽE, TRAKTOR a další

Festival “VINOHRANÍ VE VINIU“ se uskuteční již tradičně na konci prázdnin v jedné z nejkrásnějších jihomoravských lokalit  – ve Velkých Pavlovicích! Čeká na vás line-up nabitý velkými jmény z domácí, ale i slovenské hudební scény a jak se již stalo zvykem, hostit jej bude areál vinařských závodů Vinium Velké Pavlovice!

Festival Vinohraní letos slaví sedmé narozeniny a bude to dle jeho tradic poctivá oslava vína a skvělé hudby. Vinohraní ve Viniu tak již neodmyslitelně patří místo na české festivalové mapě, kdy předchozí úspěšné ročníky položily základy rodinné akce, která svou jedinečnou atmosférou přitahuje stále více fanoušků.

I letos se máme opět na co těšit!
Jednou z hlavních letošních hvězd je legendární česká kapela ČECHOMOR, která slibuje show nabitou nejznámějšími peckami. Dalším velkým jménem je slovenská partička HORKÝŽE SLÍŽE. Horkýže odehrají speciální set plný hitů. Jejich vystoupení bude exkluzivní pro celou jižní Moravu. Třetí největší kapelou letošního ročníku je hranická hardrocková skupina TRAKTOR. Jako další v pořadí se představí vsetínský WAŤÁK, nejlepší Kabát revival. Nebude chybět ani pop-rocková skupina REFLEXY, která oslavila loni úspěšných 25 let do svého vzniku! A i letos dáváme možnost mladé kapele se ukázat na velkém podiu. Tentokrát volba padla na mladou rockovou kapelu KŘÍDLA.

K dispozici bude také bohaté občerstvení a vybrané lahůdky. Dobré jídlo a pití pak mohou návštěvníci konzumovat ve velkokapacitních stanech, ze kterých vidí přímo až na festivalové pódium! Samozřejmostí je také kvalitní technické zajištění a velkoplošná LED obrazovka.

Připraven je také doprovodný program, proto přijeďte a spojte tyto tradiční slavnosti s prohlídkou výrobních prostor Vinia a jejich historického křížového sklepa, kde na vás čeká degustace vynikajících vín se slevou pro všechny návštěvníky festivalu a také řada soutěží o ceny. Ti, kteří přijedou vozem, budou moci zaparkovat na parkovacích místech v bezprostřední blízkosti areálu. Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou strávit ve Velkých Pavlovicích alespoň jednu noc, je připraven prostor pro stanování, který se nachází taktéž několik málo kroků od areálu a je pro všechny návštěvníky festivalu zdarma!

Tento rok se můžete těšit i na jednu velkopavlovickou premiéru! Den před samotným Vinohraním totiž přijede ČECHOVO PROZATÍMNĚ OSVOBOZENÉ DIVADLO v čele s mistrem Františkem Ringo Čechem se svou legendární Dívčí Válkou!

Těšit se na ně můžete v pátek 23.8.2019 od 19:00 přímo ve festivalovém areálu. Vstupenky se na tuto nejoblíbenější divadelní komedii prodávají zvlášť ve všech předprodejních místech a sítích za cenu 399,-Kč.
Každý návštěvník divadla má na představení sezení zajištěno.

Více info na oficiálním festivalovém webu www.vinohrani-pavlovice.cz

Vstupenky pro děti do 120 cm zdarma a do 12 let za 150,- Kč – v prodeji pouze na místě

Top