ZMĚNA: VZHŮRU DO DIVOČINY 11.10.2017 - STUDIO DVA

ZMĚNA:

Z technických důvodů se dne 11.10.2017 od 19:00 ve STUDIU DVA odehraje VŠE O ŽENÁCH místo původně plánovaného přestavení VZHŮRU DO DIVOČINY.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Zákazníci, kterým náhradní představení nevyhovuje, mohou o vrácení vstupného požádat v místě zakoupení=zaplacení po předložení platné vstupenky, a to pouze do 30.9.2017:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce vstupné vrací tentýž prodejce

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací na základě požadavku zákazníka v uvedené lhůtě centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit do centrální kanceláře IRSnet CZ, Politických vězňů 15, Praha 1.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací na základě požadavku zákazníka v uvedené lhůtě centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na reklamace@ticketportal.cz

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Top