Dům kultury města Ostravy

Dům kultury města Ostravy

Adresa: 28. října 2556/124, Ostrava Navigovat

Vstupenky

REZERVACE NENÍ MOŽNÁ

Již není možné rezervovat. Vstupenky můžete zakoupit na prodejních místech.

Popis

Neoklasicistní budova byla slavnostně otevřena 1961 a poměrně záhy se stala centrem ostravské kultury. Je také nazývána "Bílá loď uprostřed Ostravy". V minulosti zde sídlilo např. Divadlo Petra Bezruče nebo Kino náročného diváka. V současné době zde sídlí Janáčkova filharmonie Ostrava nebo Kino Art a uskutečňují se tu nejrůznější hudební festivaly jako např. Janáčkův Máj, Ostravské dny nové hudby nebo Mezinárodní soutěže velkých dechových orchestrů a řada plesů, výstav, koncertů a filmových i divadelních představení.

Společenský sál patří k největším sálům v Ostravě, s kapacitou 1 000 míst ke stání nebo 824 míst k sezení, je ideálním prostorem k pořádní koncertů, plesů či konferencí.

Divadelní sál s kapacitou 576 míst k sezení je tvořen hledištěm v přízemí s kapacitou 316 sedadel, balkonem a postranimi galeriemi s 260 místy. Využití pro divadelní představení, koncerty, konference a přednášky.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Dům kultury města Ostravy
picture Dům kultury města Ostravy
picture Dům kultury města Ostravy
picture Dům kultury města Ostravy

Na mapě

Top