LETNÍ SHAKESPEAROVSKÉ SLAVNOSTI 2013 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA >>  LETNÍ SHAKESPEAROVSKÉ SLAVNOSTI 2013

LETNÍ SHAKESPEAROVSKÉ SLAVNOSTI 2013

LETNÍ SHAKESPEAROVSKÉ SLAVNOSTI 2013

LETNÍ SHAKESPEAROVSKÉ SLAVNOSTI jsou největší a nejstarší tuzemskou open-air divadelní přehlídkou, která se orientuje výhradně na uvádění her Williama Shakespeara. Festival se zaměřuje na produkci vlastních obvykle činoherních inscenací nastudovaných exklusivně pro Letní shakespearovské slavnosti. Ty probíhají od konce června do začátku září a odehrávají se na několika plenérových scénách v České i Slovenské republice, konkrétně v Praze (Pražský hrad a Lichtenštejnský palác na Malostranském náměstí), Brně (Špilberk), Ostravě (Slezskoostravský hrad), Bratislavě (Bratislavský hrad) a Zvolenu (Zvolenský zámok). Generálním partnerem Letních shakespearovských slavností je skupina PPF.

Letošní novinkou je svatební crazy komedie SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ, ve které se v hlavních rolí představí David Prachař, Hana Vagnerová, Vanda Hybnerová, Martin Písařík, Czongor Kassai, Václav Kopta, Marek Daniel, Josef Polášek a další.

Těšit se diváci dále mohou na ZKROCENÍ ZLÉ ŽENY (Tatiana Vilhelmová  / Jana Stryková, Roman Zach), RICHARDA III. (Jiří Langmajer, Klára Issová), VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉ (Bolek Polívka, Simona Stašová) a na představní z Ostravy (MARNÁ LÁSKY SNAHA) nebo z Bratislavy (DVAJA PÁNI Z VERONY, VEČER TROJKRÁĽOVÝ, RICHARD III.).

Pravidla pořadatele v případě nepříznivého počasí naleznete ZDE.

Bookmark and Share
Sdílet