Zbigniew Czendlik: Talkshow POSTEL HOSPODA KOSTEL

Zbigniew Czendlik: Talkshow POSTEL HOSPODA KOSTEL

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Zbigniew Jan Czendlik: POSTEL HOSPODA KOSTEL
Není kněz jako kněz - Zbigniew Jan Czendlik, zvaný Zibi, je toho skvělým důkazem.
Studium Bible je podle něj nuda, nerad zpovídá své farníky, a chce-li někdo pokřtít, dlouho ho odrazuje. Miluje ženy, rád si pochutná na dobré whisky, v hospodě je jako doma.
Co má napsáno na dveřích ložnice? Proč se mu nelíbilo ve Vatikánu? Jak zvládá celibát? K čemu by vedl své děti a co je v životě nejdůležitější?
Ale hlavně - jak to, že u nás nemáme natřískané kostely? Tato beseda vám odpoví na mnoho podobných otázek. Nahlédnete do soukromí jednoho pozoruhodného muže a zjistíte, jak vnímá mezilidské vztahy, život i Boha. Není vyloučeno, že vás zbaví některých předsudků a zkreslených představ, proto je návštěva talkshow pouze na vlastní nebezpečí.
Součástí pořadu je autogramiáda stejnojmenné knihy.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
19.10.2022 HODONÍN
Vstupné: 290 Kč (předprodej) / 350 Kč (v den konání a na místě)
nečíslovaná sedadla - open sitting / sleva "50% VOZ., ZTP/P,DOPR." pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku / bezbariérový přístup ANO
01.12.2022 NOVÝ HRÁDEK
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor pro vozíčkáře NE

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Zbigniew Czendlik: Talkshow POSTEL HOSPODA KOSTEL
picture Zbigniew Czendlik: Talkshow POSTEL HOSPODA KOSTEL
picture Zbigniew Czendlik: Talkshow POSTEL HOSPODA KOSTEL
Top