ZLATÝ HLAS /B.M. Willi uvádí

Barbara Maria Willi uvádí...
ZLATÝ HLAS /B.M. Willi uvádí

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

KONCERT SE PŘESOUVÁ NA 07.12.2020.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.
Pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného,
nejpozději však do 30. LISTOPADU 2020.
POUKAZ COVID-19: NE
Aktuální info k vracení vstupného
Team Ticketportal
***

Koncert 17. ročníku cyklu koncertů staré hudby
Barbara Maria Willi uvádí...
ZLATÝ HLAS
Kateřina Kněžíková
soprán
Barbara Maria Willi kladívkový klavír

PROGRAM:
W. A. Mozart, L. van Beethoven, J. V. H. Voříšek

Také náš cyklus přispěje k oslavám 250. výročí narození Ludwiga van Beethovena. Zlí jazykové tvrdí, že neuměl psát pro hlas - tuto výzvu přijímáme a tvrdíme, že uměl! A to i vtipně. Koncert představuje jeho málo provozovanou písňovou tvorbu v konfrontaci se slavnými Mozartovými áriemi. Předvedeme, jak tuto vývojovou linku přetvořilo české zázračné dítě a významný element vídeňského hudebního života, Jan Václav Hugo Voříšek. Uslyšíte rukopisně dochované písně, které jsou živým důkazem geniality mladého Voříška...
Více http://www.cema-music.com/

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!

slevy pro seniory ve věku 65 let a více, pro studenty (nutný studijní průkaz opatřený fotografií nebo karta ISIC), pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz (zvolit v nákupním košíku)/ nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat příslušným dokumentem/ bezbariérový přístup ANO/ zvláštní sektor pro vozíčkáře a jinak handicapované návštěvníky NETicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: Zlatý hlas / B.M. Willi uvádí 7.12.2020 19:30 Brno

ZRUŠENO:
Z důvodu přetrvávajících omezení a vyhlášení nouzového stavu Ministerstvem zdravotnictví ČR kvůli pandemii covid-19 je koncert pěvkyně Kateřiny Kněžíkové v rámci cyklu Barbara Maria Willi uvádí ZLATÝ HLAS v náhradním termínu 7. 12. 2020 od 19:30 hodin (původně 18. 3. 2020 s přesunem na 19. 10. 2020) a v místě Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 228/7, Brno bez náhrady zrušený. Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

3/ Platba vstupenek přes benefity
Naskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na e-mail: reklamace@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu
Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top