Woodkid

Woodkid

Datum: 26. listopadu 2021
Místo: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 676/51, Praha

Vstupenky

pátek
26
lis. 2021
20:00
Woodkid
PŘESUNUTO, NOVĚ 26.11.2021 OD 20:00 / DOORS 19:00

Informace o akci

Milí fanoušci,situace stále nepřeje hudebním akcím u nás ani jinde, a proto opět musíme přesunout koncert Woodkida. A to na 26. listopadu 2021.Všechny aktuální vstupenky zůstávají platné pro nové datum koncertu. V případě potřeby je však možné je vrátit u příslušné ticketingové společnosti do 27. června 2021

„Chci, aby lidé, kteří poslouchají mé skladby, získali pocit, že jsou hrdinové,“ řekl Woodkid před sedmi lety v době vydání své první desky Golden Age a udělal všechno proto, aby posluchači jeho přání podlehli. Obestřený lesy smyčců, za mohutných úderů bubnů a velkolepých fanfár dechů, nás ve skladbách Iron, Run Boy Run a I Love You uváděl hypnotickým hlasem do děje futuro-středověké fantasy Golden Age: Woodkidova „hledání nespoutaného malého kluka odmítajícího zestárnout uvnitř dospělého muže“.

Woodkidova elektro-akustická hudba má široký záběr a on sám neskrývá, jak hodně ho ovlivnili Nick Drake (ten prý ze všeho nejvíc), Leonard Cohen, Bob Dylan, RufusWainwright, Depeche Mode, Philip Glass, TheShoes a Vivaldi. Jako filmař a fotograf se zase hlásí ke Gus Van Santovi, Wes Andersonovi, WimuWendersovi a francouzské nové vlně na čele s FrançoisemTruffautem a Jean-LucGodardem. Z fotografů zmiňuje nejvíc „hledače neobvyklých míst“ StephenaShoreho.

Vstupenky pro vozíčkáře objednávejte na rezervace@ticketportal.cz s kopií oskenovaného průkazu ZTP.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Woodkid

Na mapě

Top