Detail info
Close

WARDRUNA

WARDRUNA

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Wardruna se po třech vyprodaných koncertech vrací opět do ČR! Nenechte si ujít výjimečnou show tohoto norského projektu v prostorách amfiteátru v Lokti.

Projekt Wardruna vzešel z metalové scény v roce 2003 a věnuje se především ztvárnění starověkých severských tradic v kontextu současné doby. V epických skladbách vystavěných na pohlcujících melodiích, sborových hlasech, zvukomalebnosti neznámých jazyků, drone music a bubnování se zrcadlí dávné tradice a mnoho z nich otevírá univerzální témata o komunikaci člověka s přírodou a vesmírem.

Poslední album Kvitravn se dočkalo velkého úspěchu jak u kritiků, tak i u fanoušků a Wardruna na něj naváže letní tour po výjimečných místech Evropy.

Tento jedinečný neofolkový projekt můžete vidět 2. 8. 2023 v unikátním prostoru amfiteátru v Lokti pod širým nebem. Prodej vstupenek od 1 490 Kč bude zahájen v pátek, 9. 12. od 10 hodin. Koncert přináší Charmenko CZ.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/808376430226144

FB: https://www.facebook.com/wardruna
IG: https://www.instagram.com/wardruna
YT: https://www.youtube.com/user/wardruna
Web: https://wardruna.com

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top