Václav Hudeček a Barocco sempre giovane

Václav Hudeček a Barocco sempre giovane

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Václav Hudeček a Barocco sempe giovane

na programu :

J.S. Bach, G.Ph. Telenann, A.Vivaldi koncert se uskuteční v pátek 25.září v 19:00 v Kostele sv. Vavřince ve Vysokém Mýtě.

Tento koncert je náhradou za zrušený koncert

Lesk barokní trubky a smyčců,

který se měl uskutečnit 29.4.2020 v Kostele sv.Vavřince ve Vysokém Mýtě

 

Galerie

picture Václav Hudeček a Barocco sempre giovane

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top