VOTVÍRÁK

VOTVÍRÁK

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PREMIÉRY NA VOTVÍRÁKU!


I třináctý ročník hudebního festivalu, který je zaměřený pouze na domácí a Slovenskou hudební scénu, má v programu stále co nového nabídnout!
Právě třináctý rok NEJVĚTŠÍHO českého multižánrového festivalu VOTVÍRÁK je ve znamení VELKÝCH PREMIÉR!
14. do 16. června 2019 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích vystoupí vedle známých kapel, které  jsou na letišti v Milovicích téměř jako doma, jako jsou KRYŠTOF, DIVOKEJ BILL, JAROSLAV UHLÍŘ, RYBIČKY 48, DYMYTRY, HORKÝŽE SLÍŽE, STO ZVÍŘAT, XINDL X, MANDRAGE, SKYLINE, KRUCIPUSK, VISACÍ ZÁMEK, WOHNOUT, VYPSANÁ FIXA, RYTMUS, PSH, DOGA a mnoha dalších se objeví úplně nová, ale o nic méně populární jména.
 Na festivalu Votvírák si letos odbyde svoji premiéru populární zpěvačka a několikanásobná slavice HANA ZAGOROVÁ, držitelé ceny Anděl DAVID STYPKA s kapelou BAND JEEZ nebo THE ATAVIST . Sobotní program patří nováčkům kapele ARTMOSPHERE a JAKUBOVI DĚKANOVI.  Velký festivalový comeback čeká kapelu GAIA MESIAH a poprvé návštěvníky festivalu roztančí duo TĚŽKEJ POKONDR & RAKEŤÁCI, a to přesto, že ohlásili ukončení své kariéry.
Na festival, který je zaměřený výhradně na domácí a slovenskou hudební scénu seženete aktuálně v předprodeji celofestivalový vstup včetně stanového města za velice příjemnou cenu v hodnotě necelých 2 lístků do kina, a to pro celou vaši rodinu!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info: obchodní podmínky pro prodej najdete aktuálně na www.votvirak.cz, zejména na https://www.votvirak.cz/eshop/

Děti do 130 cm výšky v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma.

 

Galerie

picture VOTVÍRÁK
picture VOTVÍRÁK
picture VOTVÍRÁK
picture VOTVÍRÁK
picture VOTVÍRÁK

Na mapě

Top