Tristan a Isolda

Jihočeské divadlo
Tristan a Isolda

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Libreto, choreografie, režie: Alena Pešková

Taneční drama na motivy staré keltské legendy.

Smrt a Láska jako přeludy, které ženou svět proti času a prostoru. Smrt a Láska, které zrazují další přeludy, jako jsou přátelství, pravidla a zodpovědnost.

Taneční zpracování známého příběhu zakázané a nenaplněné lásky Tristana a Isoldy nabízí silné prožívání všech emocí, jichž je plný. Emocí, které jsou vykřičené či zašeptané tělem, gestem, výrazem tváře...Téměř beze slov, ale o to intenzivněji.

Libretto, choreography, director: Alena Pešková

Dance drama on the motifs of an old Celtic legend.

Death and Love are illusions that drive the world against time and space and that are in turn betrayed by other illusions, such as friendship, rules, and responsibility.

This dance adaptation of the well-known story of the forbidden and unfulfilled love of Tristan and Isolde allows you to experience all the powerful emotions it abounds with. Emotions that either are cried out loud or softly whispered almost without words. Through the body, gestures or a facial expression...

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top