The Manhatan Transfer

FESTIVAL KRUMLOV - PROGRAM 2022
The Manhatan Transfer

Datum: 23. července 2022
Místo: Pivovarská zahrada
Adresa: Pivovarská 27, Český Krumlov

Vstupenky

sobota
23
čvc 2022
20:30

PRODEJ UKONČEN

Prodej byl pozastaven.
The Manhatan Transfer
Pivovarská zahrada

Český Krumlov

Informace o akci

info 23.05.2022 - Koncert se bohužel z organizačních důvodů neuskuteční, náhradní program v jednání. Prosíme, vyčkejte dalších informací.
Team Ticketportal.cz

The Manhattan Transfer
Nejznámější světová vokální skupina The Manhattan Transfer oslaví v roce 2022 své 50. narozeniny a při této příležitosti se vydává se na celosvětové turné. V České republice si své výročí připomene na festivalu v Českém Krumlově v Pivovarské zahradě s dechberoucím výhledem na českokrumlovský zámek.
Vokální kvartet, který byl už v roce 1998 uveden do Síně slávy a je držitelem deseti Grammy Award, předvede svůj široký repertoár pohybující se mezi jazzem, swingem, popem i gospelem. Koncert legendy The Manhattan Transfer, jejichž skladba Java Jive se dostala i do vesmíru, a právě ona budila v roce 2011 kosmonauty NASA. Neopakovatelný zážitek přinesou návštěvníkům festivalu američtí interpreti spolu se Severočeskou filharmonií Teplice pod vedením dirigenta Jana Kučery.

The Manhattan Transfer
Severočeská filharmonie Teplice, dirigent Jan Kučera

Součást zvýhodněného VSTUPENKOVÉHO BALÍČKU Č. 2
Součást zvýhodněného VSTUPENKOVÉHO BALÍČKU Č. 3

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal.cz a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online - HOMEtickets!!

Slevy:
Děti mladší než 7 let ZDARMA bez vstupenky a nároku na sedadlo │ 50% VĚK / AGE < 16 │ 20% STUDENT < 27 (kat. 4 a výše) │ 20% SENIOR 65+ (kat. 4 a výše) │ 30% ZTP │ 50% ZTP/P-DISABLED
slevu zvolte v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba prokázat u vstupu do místa konání
Slevy na heslo:
50% Občan ČK │ 20% KOOPERATIVA
PRAVIDLA PRO POSKYTOVÁNÍ SLEV

Další info:
bezbariérový přístup ANO, pro vozíčkáře jsou určena sedadla na kraji každé řady

Vstupné zahrnuje městskou daň ve výši 10%.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: THE MANHATAN TRANSFER, 23.7.2022, ČESKÝ KRUMLOV

ZRUŠENO:

Koncert The Manhatan Transfer plánovaný na 23. července 2022 v Českém Krumlově se bohužel z organizačních důvodů neuskuteční.

V jednání je sice náhradní program, ale po dohodě s pořadatelem jsme přikročili k vracení vstupného.

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

c) Sodexo- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat- vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

  

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

 

 


Doporučené

Top