Detail info
Close

The MACHINE performs PINK FLOYD Symphonic Orchestra Live

The MACHINE performs PINK FLOYD Symphonic Orchestra Live

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

The Machines performs Pink Floyd rozezní Prahu a Ostravu za pomoci českých hudebníků

Přestože se legendární kapela Pink Floyd dávno rozpadla, její písně jsou nesmrtelné. Známé rockové pecky rozezní své tóny ještě letos v Praze a Ostravě! Navíc v nevšedním duchu, a to za pomoci českých vynikajících hudebníků hrajících v renomovaných pražských orchestrech jako jsou Česká filharmonie, FOK nebo Národní divadlo. Těšit se můžete na The Machine a umělce z Czech Live Symphony Orchestra a to 29. listopadu v aule Gong v Ostravě a v pražském Kongresovém centru 1. prosince.

The Machine performs Pink Floyd byla založena v 1988 roce a jsou jednička ve Spojených státech. Toto hudební kvarteto z New Yorku, které přes třicet let hraje celosvětově známé písně jedné z neprodávanějších kapel v historii, má rozsáhlý repertoár, nechybí ani hraní na přání fanoušků a navíc jejich unikátní zvuk je stejný jako originál Pink Floyd. Kapela má zkušenosti s hraním po celé severní Americe, Evropě i Asii, vystupovala na renomovaných hudebních festivalech jako Bonnaroo, Riverbend nebo Gathering of the Vibes.

V kapele působí zakládající člen Tahrah Cohen (bicí), dlouholetí spoluhráči Scott Chasolen (klávesy, zpěv) a Ryan Ball (kytara, zpěv) a nejnovější člen Chris DeAngelis (baskytara, zpěv). The Machine pokračuje v oslavě hudby Pink Floyd a uctění života Joea Pascarella, který v roce 1988 spolu s Tahrah kapelu založil.

The Machine jsou jedineční i v očích ostatních celosvětově uznávaných umělců.

„Hrají zvuk a hity Pink Floyd s mrazivou přesností a hrají sakra dlouho,“ řekl o The Machine Matt Diehl z Rolling Stone a editor z newyorského hudebního magazínu Spin Matthew Webber napsal: „The Machine nevypadají jako Pink Floyd, ale na tom nezáleží – znějí přesně jako Pink Floyd, a to se počítá.“

The Machine slibují ještě lepší vizuální a multimediální show okořeněnou právě o české hudebníky a složí tak poctu nejen českým fanouškům, ale také loni zesnulému zakladateli kapely Joemu Pscarellovi.  

 

Informace pro ZTP/P

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP a jejich doprovod

- dle pokynů pořadatele jsou slevy pro vozíčkáře s průkazem ZTP/P a jejich doprovod stanoveny takto:

ZTP - vstupenka dle platného ceníku 
Doprovod - vstup ZDARMA (místa vyhrazena)

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Změny a upozornění

ZMĚNA UMÍSTĚNÍ VSTUPENEK: THE MACHINE PERFORMS PINK FLOYD SYMPHONIC ORCHESTRA LIVE, 1.12.2023, PRAHA

Vážení zákazníci,

Dovolujeme si Vás informovat jako držitele vstupenek na akci: THE MACHINE PERFORMS PINK FLOYD SYMPHONIC ORCHESTRA LIVE (1.12.2023, Kongresové centrum, Praha), které jste zakoupili v  prodejní síti Ticketportal.

Na základě instrukcí, které jsme před chvílí obdrželi od pořadatele akce, dochází z technických důvodů ke ZMĚNĚ umístění všech vstupenek, které byly původně zakoupeny na BALKON. Balkon nebude během konání akce vůbec zpřístupněn.

Všichni zákazníci, kteří zakoupili vstupenky na balkon, budou nově přesazeni na místa v PŘÍZEMÍ, která jsme pro Vás zablokovali. Místa se nachází blíže ke středu hlediště a cenová kategorie bude zachována.

POZOR!  Náhradní vstupenky budou všem zákazníkům předány pořadatelskou agenturou zítra v místě konání akce. Vezměte si s sebou prosím původní vstupenky, na základě kterých Vám budou vystaveny vstupenky nové.

 

 

Děkujeme za pochopení
Team Ticketportal


Top