The Lumineers

The Lumineers

Místo: Sportovní hala FORTUNA
Adresa: Za Elektrárnou 419/1, Praha 7-Bubeneč

Vstupenky

PRODEJ UKONČEN

Prodej byl pozastaven.
The Lumineers
PŘESUNUTO – HLEDÁ SE NOVÝ TERMÍN

Informace o akci

S ohledem na lokální opatření se nyní část turné přesouvá – a to se týká i plánované pražské zastávky. V termínu 1. února se tak z důvodu kapacitních restrikcí pro kulturní akce The Lumineers v Praze nedočkáme. Na načasování přesunuté části turné usilovně pracujeme, vstupenky budou samozřejmě platné pro nový termín.

The Lumineers doprovodí na turné Gregory Alan Isakov

Jeden z nejúspěšnějších indiefolkových písničkářů Gregory Alan Isakov, mimo jiné držitel nominace na folkovou Grammy, doprovodí The Lumineers na jejich doposud největším evropské turné. Gregory v Praze vystoupil naposledy v roce 2017, kdy vyprodal klub La Loca.

Narodil se v jihoafrickém Johannesburgu, už dlouho ale žije v americkém Coloradu, kde jeho farma dodává suroviny místním restauracím. Šestnáct let od debutu Rust Colored Stones stále patří k nejzajímavějším indiefolkovým písničkářům. Tklivé melodie a texty o cestování, ubíhajících mílích a nových místech mají stále své kouzlo, i když je Gregory prezentuje z pódia úplně sám. O tom se před pěti lety přesvědčili i fanoušci v Praze během koncertu Passengera, který si Isakova přizval jako speciálního hosta.

Vstupenky pro ZTP/P DISABLED objednávejte na rezervace@ticketportal.cz, jiné slevy NE.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: THE LUMINEERS, 1.2.2022, TIPSPORT ARENA-PRAHA

ZMĚNA:


Vážení zákazníci,


dovolujeme si vás informovat, že z důvodu kapacitních restrikcí pro kulturní akce se koncert skupiny THE LUMINEERS dne 1.2.2022 od 20:00 v místě Tipsport Arena, Praha bohužel neuskuteční a PŘESOUVÁ se. Nový termín se zajišťuje a budete o něm informováni.


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní termín a není potřeba je vyměňovat.Vyjádření pořadatele akce:


(CZ)


V prvé řadě bychom vám chtěli poděkovat za trpělivost při čekání na tuto informaci – mrzí nás, že jsme ji nemohli přinést dříve, ale management The Lumineers dělal ve spolupráci s promotéry vše pro to, aby fanoušci kapely nepřišli o možnost vidět po tak dlouhé době svou oblíbenou kapelu.

S ohledem na lokální opatření se nyní část turné přesouvá – a to se týká i plánované pražské zastávky. V termínu 1. února se tak z důvodu kapacitních restrikcí pro kulturní akce The Lumineers v Praze nedočkáme. Na načasování přesunuté části turné usilovně pracujeme, vstupenky budou samozřejmě platné pro nový termín. V případě, že vám nové datum nebude vyhovovat, vstupné vám bude v plné výši vráceno.

Ještě jednou vám děkujeme za trpělivost a podporu v době, která koncertům pořád nepřeje.


(EN)

First of all we would like to thank you all for waiting so long for this update – The Lumineers team was working around the clock to make sure as many fans as possible will be able to see their favourite band live again.

However the local pandemic restrictions in several countries do not allow the full tour to go ahead, and one of the shows being postponed to a later date is the one originally scheduled for 1st February at Tipsport Arena, Prague. As The Lumineers put it: “We have done all we are able to do at this time to safely keep or reschedule as many of the shows as possible in accordance with local regulations, however it has not been possible in some cities.”

We kindly ask you to hold on to your tickets, while the postponed shows get a new date. If that date does not suit you, or you no longer wish to attend, a full refund will be given.

We thank you once again for your patience and support in these times so unfavourable for live music.
Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TicketportalTop