TURMION KÄTILÖT

TURMION KÄTILÖT

Datum: 16. února 2022
Místo: Klub Storm
Adresa: Tachovské náměstí 5, Praha 3-Žižkov

Vstupenky

středa
16
ún. 2022
20:00
TURMION KÄTILÖT
PŘESUN Z 1.3.21, 2.10.21 NOVĚ 16.2.22 OD 20:00
Klub Storm

Praha

Informace o akci

„Global Warning European Tour“ Finů TURMION KÄTILOT se odkládá na únor 2022!
Po 8 plnohodnotných studiových albech a hraní na více než 650 koncertech je finská metalová kapela TURMION KÄTILÖT připravena udělat další krok vřed, do světa. Jejich 9. studio album „Global Warning“ (duben 2020) vyšlo ve 36 zemích a už brzy ho uslyšíte naživo! TURMION KÄTILÖT ho představí nejen jako speciální host mocných NIGHTWISH na jejich cestě Evropou na konci tohoto roku, ale naplánovali také své velké sólo tour! Jenže přesunem turné NIGHTWISH se musí koncertní plány TURMION KÄTILÖT také znovu změnit. Kapela se rozhodla své evropské sólo tour přesunout na únor 2022! Nový termín pro ČR je:

16.2.2022, PRAHA, Nová Chmelnice!

„Kvůli probíhající pandemii Covid-19 musíme také posunout naše vlastní evropské turné na začátek roku 2022, což je naprd. Zůstávejte v bezpečí a buďte trpěliví.“
-Bobby Undertaker, Turmion Kätilöt

TURMION KÄTILÖT v PRAZE, klubu Nová Chmelnice, 16. 2.2022!

Všechny již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture TURMION KÄTILÖT
picture TURMION KÄTILÖT
picture TURMION KÄTILÖT

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top