THERION

THERION

Datum: 25. listopadu 2022
Místo: Masters of Rock Café
Adresa: Tyršovo nábřeží 5497, Zlín

Vstupenky

pátek
25
lis. 2022
20:00
THERION

Informace o akci

THERION ohlašují podzimní „LEVIATHAN II TOUR 2022“! Jedna zastávka patří ZLÍNU!

25.11.2022 ZLÍN, Masters of Rock Café

Symphonic-metaloví Švédové THERION byli vždy kapelou, která si kladla za cíl objevovat nové cesty, a přitom zůstat věrni svým základním hudebním hodnotám. Jejich 17. album „Leviathan“ (2021) je zvláštním albem, které vzniklo z toho, co zbývalo ještě v hudbě prozkoumat a objevit. Hlavní mozek kapely Christofer Johnsson a jeho spolupachatel Thomas Vikström se rozhodli dát lidem to, o co mnohokrát žádali, a sice album záměrně nabité samými hity THERION! A nyní už nezbývá než se těšit na opravdu masivní turné, které naplánovali.

„LEVIATHAN II Tour 2022“ čítá 26 koncertů v 15 zemích Evropy a na Českou republiku naštěstí nezapomněli! Do ZLÍNA, Masters of Rock Café dorazí THERION 25. listopadu 2022!

THERION vytvořili albem „Leviathan“ megahitové album a úplně poprvé ve své historii nemusí jejich fanoušci zkoumat a hledat si cestu k jejich nové muzice, jak u nich bylo doposud zvykem, ale stačí se jednoduše opřít o klasiku THERION a užít si naplno to nejlepší, co kdy vytvořili! A pozor! Letos je v plánu vydání alba „Leviathan II“, tedy pokračování tohoto úspěšného hudebního orgasmu.

V listopadu tak můžete ve ZLÍNĚ s klidem očekávat opravdu luxusní audiovizuální spektákl a k dokonalosti dotaženou sympohonic-metalovou show, která se vryje na dlouho do paměti všech, co se zúčastní! Jedno je jisté, nebude vás málo, a tak si svoji vstupenku na tento nevšední koncert zajistěte včas!

Prodej vstupenek odstartuje v úterý 1. března ve 12:00!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top