Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
THE GREAT GATSBY BALLET

THE GREAT GATSBY BALLET

Datum: 6. listopadu 2023
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
Adresa: 5. května 1640/65, Praha 4-Nusle

Vstupenky

pondělí
6
lis. 2023
19:00
THE GREAT GATSBY BALLET

Informace o akci

THE GREAT GATSBY BALLET
Choreografie: Dwight Rodin
Complexions Contemporary Ballet

Milostný příběh americké "ztracené generace" podle románové předlohy Francise Scotta Fitzgeralda v podání světově proslulého souboru Complexions Contemporary Ballet.
Mezinárodní tým, jenž se zaměřuje na co nejvyšší kvalitu tance, inovace a kreativitu, tvoří výhradně tanečníci předních divadel a baletních souborů z USA, Evropy a dalších zemí.
Choreografii vytvořil Dwight Rhoden, vyhledávaný choreograf v oblasti současného tance, zakladatel a umělecký šéf souboru Complexions Contemporary Ballet, který je mimo jiné autorem choreografie show Cirque de Soleil či vystoupení Madonny, Prince a U2.
Balet Velký Gatsby fascinuje jak diváky, tak i média. Láme rekordy návštěvnosti a je skutečným trhákem na současné taneční scéně.
Určitě byste jej měli zhlédnout!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO - Parter (Přízemí) / zvláštní sektor pro držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture THE GREAT GATSBY BALLET
picture THE GREAT GATSBY BALLET
picture THE GREAT GATSBY BALLET
picture THE GREAT GATSBY BALLET

Na mapě

Top