TASH SULTANA

TASH SULTANA

Datum: 5. září 2020
Místo: Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8

Globální koncertní senzace nebo Ed Sheeran v ženském provedení.

Vstupenky

Sobota
5
Zář. 2020
19:00

Informace o akci

Tash Sultana (AU)

Globální koncertní senzace nebo Ed Sheeran v ženském provedení. Taková přirovnání dostá-vá od hudebních kritiků australská zpěvačka Tash Sultana. Multiinstrumentální umělkyně, která za poslední čtyři roky procestovala koncertně celý svět nebo v rekordním čase vyprodala legendární americký amfiteátr Red Rocks, dorazí poprvé do Prahy. V pražské Tipsport areně vystoupí s celou kapelou 5. září 2020. Koncert pořádá Charmenko CZ.

Australanka Tash Sultana má za sebou raketový start. V pouhých jednadvaceti letech si zvládla zís-kat skvělou pověst buskingem na ulicích rodného Melbourne, a díky videím nahrávaným doma v obýváku pak svoji popularitu rozšířila po celém světě. „Například video Jungle nahrála nezávisle doma v obýváku a nyní má neuvěřitelných 59 milionů zhlédnutí,“ říká Lenka Muráriková z pořádající agentury Charmenko CZ.

Do své první kytary se Tash zamilovala už ve svých třech letech a ve hře se od té doby dostala na téměř virtuózní úroveň. Svým zpěvem, rytmickými schopnostmi a skvělou prací s looperem dokáže na pódiu doslova vyčarovat několika minutové mistrovské kousky s jedinečnou melodickou linkou a kvalitními texty. Ostatně i tuto svoji „bezkapelovou“ stránku zpěvačka pražskému publiku v Tipsport areně ukáže. „Kromě toho však do Prahy přivezu i celou kapelu,“ vzkazuje hudebnice.

 

Galerie

picture TASH SULTANA

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ: TASH SULTANA (AU) 5.9.2020 – PRAHA

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně místa konání koncertu australské zpěvačky TASH SULTANA v termínu 5.9.2020 od 19:00 hod. a původně v místě Tipsport Arena, Za Elektrárnou 419/1, Praha 7-Holešovice.


Koncert se nově uskuteční v místě Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8. Termí
n a čas koncertu zůstávají beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

 

Vstupenky zakoupené na sezení do I. kategorie budou platné do sektoru stání před pódiem.
Vstupenky zakoupené na sezení do II. kategorie budou platné do sektoru stání.

 

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top