Sejdeme se s Cibulkou

Sejdeme se s Cibulkou

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Zábavná talkshow Aleše Cibulky
Populární televizní a rozhlasový moderátor, publicista a bavič Aleš Cibulka vystoupí společně se svými hosty v zábavném pořadu SEJDEME SE S CIBULKOU. 
Aleš Cibulka je průvodcem rozhlasového Toboganu, moderoval Dobré jitro s Českým rozhlasem, Host do domu. Z televizní obrazovky ho určitě znáte z pořadů Kolo plné hvězd, Vše nejlepší, Stopy života, Barrandovský Silvestr, Můžu dál, či Sejdeme se na Cibulce.
Pořad je postaven nejen na výkonu oblíbeného moderátora, ale zárukou úspěchu je též správný výběr hostů. V Tanečním sále Na Marjánce (Praha 6 - Břevnov) vystoupí herečka a moderátorka Tereza Kostková a zpěvačka a herečka Eva Pilarová.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete 
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-

Galerie

picture Sejdeme se s Cibulkou

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: SEJDEME SE S CIBULKOU 21.11.2019 – PRAHA

ZRUŠENO:

Ze zdravotních důvodů paní Evy Pilarové dochází ke zrušení pořadu SEJDEME SE S CIBULKOU konajícího se dne 21.11.2019 v místě Na Marjánce, Bělohorská 35/262, Praha 6 - Břevnov.

 

Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.

 

https://www.ticketportal.cz/event/Sejdeme_se_s_Cibulkou

 

 

Vstupné se vrací:

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top