Saint PHNX / UK

Saint PHNX / UK

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Saint PHNX bohužel zrušili své zářijové turné, takže je zrušený i jejich koncert 15. 9. 2020 v pražském Futurum Music Baru.
Vstupenky můžete vrátit v místě nákupu. Náhradní termíny celého turné zatím nejsou stanoveny. Pokud vše dobře dopadne, Saint PHNX dorazí na svůj sólový pražský koncert za rok v září 2021. Sledujte naše kanály, dáme včas vědět.
                             Díky za pochopení, Futurum Music Bar & D Smack U Promotion

Poprvé před rokem jako support Yungbluda v Roxy, podruhé v únoru v narvaném Café V lese, potřetí 15. září ve Futuru. To je bratrská spanilá jízda Alana a Stevieho a jejich Saint PHNX po pražských klubech v poslední době.
“Je to těžký bejt v kapele se svým bráchou, je to něco mezi láskou a nenávisti” říká Alan. “Vždycky je to soutěž o to, kdo je lepší, je jedno jestli má pravdu Stevie nebo já, soupeříme jen tak.” “Jedinej důvod proč je Al v kapele je, že po mě máma chtěla, abych mu sehnal práci” říká Stevie.
Bratrské pouto je ale jedním z nejsilnějších vztahů, a toto skotské duo toho umí naplno využít. Ačkoliv měli jen pár singlů, předskakovali už takovým interpretům jako jsou Imagine Dragons, Lewis Capaldi nebo Yungblud.  Své první album, které pojmenovali DDMN, vydali letos v lednu. Únorové vystoupení v Café V lese ukázalo, že je jejich debutová deska nakopla a živák plný sborově odzpívaných refrénů se zařadil mezi koncerty, na které se jen tak nezapomíná.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top