STING

STING

Datum: 18. července 2023
Místo: enteria arena
Adresa: Sukova třída 1735, Pardubice

MY SONGS 2023

Vstupenky

úterý
18
čvc 2023
20:00
STING
enteria arena

Pardubice

Informace o akci

STING: MY SONGS 2023
KRITIKOU OCEŇOVANÉ SVĚTOVÉ TURNÉ

Stingův koncert My Songs je bujará a dynamická show, v níž zazní jeho nejoblíbenější písně, které tento sedmnáctinásobný držitel ceny Grammy napsal během své slavné kariéry s kapelou The Police i jako sólový umělec. Po vyprodaném šestidenním vystoupení v londýnském Palladiu označil deník The Times koncert My Songs za "mistrovskou třídu"; "Sting zůstává nepopiratelně zručným umělcem s pozlaceným katalogem". Koncert, který byl hudební cestou s hity jako "Fields of Gold", "Shape of my Heart", "Roxanne" a "Demolition Man", popsal The Telegraph jako "vzácnou lahůdku" a The Guardian Stinga ocenil jako "téměř bezkonkurenčního" s "dokonalou popovou alchymií". Fanoušci se mohou těšit také na "Englishman In New York", "Every Breath You Take", "Roxanne", "Message In A Bottle" a mnoho dalších.
Na turné Stinga doprovodí elektrická, rocková kapela.
Členové Stingova fanklubu budou mít možnost získat přístup k exkluzivním vstupenkám v předprodeji dříve než široká veřejnost, a to na adrese www.sting.com.

CENY VSTUPENEK OD 1790,- Kč
IDNES PŘEDPRODEJ OD 16. 11. od 10:00 - 17. 11. do 18:00

Kompletní informace o turné, vstupenkách a fanklubu najdete na adrese: www.Sting.com

---

Žádosti o vstupenky pro vozíčkáře (1 790.-) + doprovod (1.-) zasílejte na rezervace@ticketportal.cz s kopii oskenovaného průkazu ZTP/P-DISABLED, jiné slevy NE.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top