SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň

SK SLAVIA PRAHA
SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Předprodej pro držitele EDENky, kteří si již kartu vyzvedli na pokladnách Sinobo Stadium, bude zahájen prostřednictvím Ticketportalu 22. 10. 2021 od 14:00 a skončí 26. 10. 2021 ve 13:30. Jelikož je každý držitel EDENky „covid kompetentní“, bude jeho vstupenka automaticky platná pro vstup na utkání a nemusí vstupenku ověřovat na pokladnách ani elektronicky.

Volný prodej bude zahájen skrz Ticketportal ve čtvrtek 26. 10. 2021 ve 14:00 a bude probíhat až do zahájení utkání. Díky aktuálním vládním opatřením mohou vstupenky zakoupit také fanoušci s platným antigenním nebo PCR testem.

Ověření HomeTicketu můžete provést z pohodlí domova pomocí QR kódu uvedeného na HomeTicketu. Návod, jak na to, naleznete na webu v sekci Vstupenky.

V případě, že vstupenku zakoupí osoba, která nesplňuje podmínky pro její zakoupení, vstupenku nebude možné zplatnit a s takovou vstupenkou tím pádem nebude možné navštívit utkání. V tomto případě nelze požadovat refundaci zakoupené vstupenky.

Jako bezinfekční se bere osoba, která prokáže bezinfekčnost jedním z následujících způsobů:

  • - Dokončeným očkováním, od kterého uplynulo 14 a více dní
  • - Pozitivním testem, od kterého neuplynulo více než 180 dní
  • - Antigenním testem ne starším než 72 hodin
  • - PCR testem ne starším než 7 dní

 

U testů může v následujících dnech a týdnech dojít ke změně v době trvání platnosti testu, doporučujeme proto sledovat aktuální hygienické nařízení.

Pro děti do 6 let bude vstup umožněn na základě předložení dokumentu prokazujícího věk dítěte na pokladnách stadionu.

Kompletní informace k prodeji vstupenek vč. ceníku naleznere na webových stránkách www.slavia.cz v článku ZDE. Doporučujeme si před nákupem článek vč. části "Často kladené otázky" přečíst.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top