SK Slavia Praha - FC Hradec Králové

SK SLAVIA PRAHA
SK Slavia Praha - FC Hradec Králové

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V 9. kole čeká Slavii domácí zápas s nováčkem soutěže z Hradce Králové. Zápas se hraje 26. září od 19:00 a vstupenky jsou ve volném prodeji v cenové kategorii Z1.

Permanentkáři mají vstup na utkání zajištěn díky své permanentní vstupence zdarma. Nadále však platí nutnost si před utkáním aktivovat permanentní vstupenku potvrzením o bezinfekčnosti.

Předprodej pro držitele EDENky, kteří si již kartu vyzvedli na pokladnách Sinobo Stadium, bude zahájen prostřednictvím Ticketportalu 21. 9. 2021 od 10:00 a skončí 23. 9. 2021 ve 13:30 hodin. Jelikož je každý držitel EDENky „covid kompetentní“, bude jeho vstupenka automaticky platná pro vstup na utkání a nemusí vstupenku ověřovat na pokladnách.

Volný prodej bude zahájen skrz Ticketportal ve čtvrtek 23. 9. 2021 ve 14:00 a bude probíhat až do zahájení utkání. Se zakoupenou a vytištěnou vstupenkou je nutné následně navštívit pokladny č.4 Sinobo Stadium v rámci otevíracích hodin a vstupenku si ověřit na základě předložení opravňujícího dokumentu potvrzujícího bezinfekčnost.

POZOR: V případě, že vstupenku zakoupí osoba, která nesplňuje jednu z výše uvedených podmínek, vstupenku nebude možné zplatnit a s takovou vstupenkou tím pádem nebude možné navštívit utkání. V tomto případě nelze požadovat refundaci zakoupené vstupenky.

Kompletní informace k nákupu vstupenek a jejich ověření naleznete v článku ZDE.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top