SÁZAVAFEST 2013

SÁZAVAFEST 2013

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Sázavafest 2013, který se koná od 1. do 3. srpna 2013, se přesunul do krásného zámeckého lesoparku městečka Světlá nad Sázavou. Představujeme první vlnu headlinerů, kteří se představí na čtyřech scénách (+ jedné bonusové).
Podařilo se nám získat špičkové hvězdy nejen kytarové a popové, ale i taneční scény. Novým headlinerem se stala britská pětice HADOUKEN! /GB/, která v posledních letech zaznamenala obrovský úspěch a které kritici předpovídají velkou budoucnost. Dále vystoupí britské vycházející hvězdy MONARCHY /GB/, často označované jako novodobí Hurts. Je tomu 15 let, co nás opustil rakouský zpěvák Falco - speciálně na Sázavfest 2013 tak přijede zahrát FALCO tribute band /AUT/, totiž členové jeho původní kapely. Dále se představí DJská legenda JASPER FORKS alias U96 /GER/ a australský streetový performer DUB FX /AUS/.
Z dalších vystupujících umělců jmenujme TATA BOJS, KRYŠTOF, VISACÍ ZÁMEK, CELESTE BUCKINGHAM, PETER BIČ PROJECT /SK/, THE CELLMATES /SK/, BILLY BARMAN /SK/ nebo LYRE LE TEMPS /FR/. Dále potvrzujeme také rakousko-britskou dvojici MR. DERO & KLUMZY TUNG, NO NAME, MANDRAGE nebo nástupce Support Lesbiens PORTLESS v čele s Kryštofem Michalem. Dokonce dvěma koncerty návštěvníky festivalu poctí BLUE EFFECT. Dále vystoupí VYPSANÁ FIXA, UDG, XINDL-X, uznávaný herec JIŘÍ SCHMITZER a RYBIČKY 48. Letos už podruhé dostává Sázavafest své multižánrovosti, a tak představuje opět úspěšnou taneční halu v produkci labelu Dance Mania. Na festival přijede talentovaný chorvatský DJ a producent PYERO, český ÉPOQUE NOIR a také česká stálice DJ Lucca. 

Vstupenka za zvýhodněnou cenu pro držitele průkazu ISIC/ITIC/ALIVE/IYTC, platná pouze s platným průkazem, ke kterému byla zakoupena. Vstupenky, na kterých je uvedeno místo konání Benešov jsou platné bez nároku na výměnu.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture SÁZAVAFEST 2013
picture SÁZAVAFEST 2013
picture SÁZAVAFEST 2013
picture SÁZAVAFEST 2013
picture SÁZAVAFEST 2013
Top