SAMAJAM

SAMAJAM

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Z technických důvodů se akce přesouvá na Listopad 2022

Dětská a rodinná hudební interaktivní Show SAMAJAM.

SAMAJAM – YOU are the SHOW!

SAMAJAM SHOW
20. – 22. května

Divadlo HYBERNIA

Z každé vstupenky putuje 100 kč na pomoc Ukrajině

 

Do Prahy míří unikátní hudební show pro děti i dospělé! Rozptýlí také malé utečence z Ukrajiny!

Představení, na kterém se podílejí samotní diváci. Tak to tady ještě nebylo! Hlavními aktéry jsou děti i dospělí. Oni jsou hvězdami, oni jsou zpěváky a muzikanty. Umožňuje jim to unikátní dětská a rodinná interaktivní a hudební show SAMAJAM! Ty sám jsi show! Hostit ji bude pražské Divadlo Hybernia ve dnech 19. - 22. května.  

Představte si hlediště plné malých i velkých diváků, každý má v ruce hudební nástroj a je součástí show odehrávající se na jevišti. Ano, je to přesně tak! Interaktivní show nabízí tamburíny pro všechny, hudební trubky pro všechny i bubny djembe pro všechny. Děti a dospělí si více než 80% času celého představení společně hrají, poznávají teorii hudby a fascinující rytmy z několika zemí. Dohromady vytvářejí energické hudební těleso, které se potká jen jednou za život a pokaždé je originální.

Hudební zkušenost získaná zábavnou vzdělávací formou, podpořenou navíc spoustou jedinečných, interaktivních a inovačních hudebních videoher SAMAJAM , je určena především pro děti, ale baví i jejich rodiče.  Svědčí o tom více než 1200 odehraných představení, a více než 850 tisíc prodaných vstupenek.

Hudební, kolektivní, veselá, vzdělávací, interaktivní. Zkrátka taková je Show SAMAJAM, za kterou stojí kanadská produkce. Nenechte si ji v Divadle Hybernia 19.-22. května ujít. Ke vstupence dostane každý návštěvník tašku plnou hudebních nástrojů, aby se stal hrajícím hudebníkem Show.

Pořadatelská agentura myslí také na neutěšenou situaci na Ukrajině, za kterou stojí válečný konflikt a sto korun z každé vstupenky věnuje na pomoc postiženým lidem. Navíc počítá s charitativní Show, která bude určena rodinám a dětem z Ukrajiny, kteří u nás našli bezpečné útočiště. „Celá situace se mě hluboce dotýká. Určitě to tak bude pociťovat každý v týmu, včetně cestovního týmu a výkonných umělců. Všichni chceme pozitivně přispět jakýmkoli možným způsobem k této hrozné situaci,“ říká zástupce kanadské show SAMAJAM Louis Bellemare.

Délka představení 75 minut. 

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma

pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn

Z technických důvodů se akce přesouvá na Listopad 2022.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture SAMAJAM
picture SAMAJAM
picture SAMAJAM
picture SAMAJAM
picture SAMAJAM
picture SAMAJAM
picture SAMAJAM
picture SAMAJAM
picture SAMAJAM
picture SAMAJAM

Změny a upozornění

ZMĚNA: SAMAJAM, 21. - 22. KVĚTNA 2022, DIVADLO HYBERNIA-PRAHA

ZMĚNA:

Z technických důvodů se show SAMAJAM v plánovaných termínech 21. - 22. května 2022 a v místě Divadlo Hybernia, Praha neuskuteční a PŘESOUVÁ se na náhradní termíny, které se momentálně hledají pro listopad 2022. Nové termíny budou zveřejněny v co nejkratší době.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na termíny, které budou stanoveny.

 

Komu náhradní termín nevyhovuje, může žádat o vrácení peněz.

 

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou
- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket
- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 


Top