SABATON

SABATON

Datum: 12. března 2022
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

sobota
12
bře. 2022
19:00
SABATON
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 18:00

V roce 2019 oslavili SABATON 20. výročí své existence vydáním opusu „The Great War“, se kterým se ponořili do ponuré a krvavé atmosféry první světové války. Oslavy byly zpečetěny velkým a velmi úspěšným světovým turné „The Great Tour“, na kterém zavítali také do České republiky.

SABATON si sehnali na turné speciální posily.
Mongolská kapela THE HU je mladá rocková kapela, v jejíž tvorbě jsou zakořeněny tradice jejich vlasti. Uvidíte a uslyšíte zde takové nástroje jako jsou Morin Khuur (koňská hlava), Tovshuur (mongolská kytara), Tumur Khuur (čelistní harfa) a hrdelní zpěv se současnými zvuky, čímž vytváří jedinečný zvukový profil, kterému sami říkají „Hunnu Rock“. Hned svým debutovým albem „The Gereg“ se katapultovali na samotný vrchol světového žebříčku nových kapel a získali víc než 250 milionů streamů po celém světě! Nyní připravují druhou desku, která vyjde počátkem roku 2022 a kterou představí v pražské O2 areně.
Populární strašáci z Finska LORDI! Když jim pandemie koronaviru přerušila velké turné „Killectour“, které jeli ke své nové unikátní desce „Killection“, nezaháleli a Mr.Lordi se jal psát nový materiál. Takže nás LORDI opět překvapí něčím zbrusu novým!

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/PTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top