Detail info
Close

RYTMUS

RYTMUS

Datum: 14. září 2024
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

sobota
14
zář. 2024
20:00
RYTMUS
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30, pro držitele balíčku 18:00

Legendární rapový král Rytmus usedne na svůj trůn. Poprvé sólově v O2 areně vystoupí se svou celoživotní show. Nepropásněte jedinečnou příležitost být svědky historického koncertu a oslavit spolu s Rytmusem jeho bohatou kariéru, která nemá na československé rapové scéně obdoby.

Rytmusův koncert v pražské O2 areně bude jeho dosud největším sólovým vystoupením, na kterém oslaví svoji kariéru a působení na československé hudební scéně. Zažijte legendu rapu v nejlepší formě a vychutnejte si atmosféru plnou emocí a absolutní euforie. Fanoušci se můžou těšit na Rytmusovy největší hity propojující široké spektrum žánrů se syrovým rapem, to vše v unikátní atmosféře, velkolepých prostorách s impozantním stage designem, a řadou hvězdných hostů. Jedním z nich bude i fenomenální Dara Rolins, se kterou už se na podiu největší české haly jednou setkali. V lednu 2023 během show k Dařiným neuvěřitelným padesátinám jejich společné vystoupení sklidilo naprosto ohromující ohlas.

Rytmus k tomu říká: "Všichni dobře víme, že toto bude doposud největší oslava mojí kariéry a mých hitů na tak prestižním místě, jako je O2 arena. Dává tedy smysl, aby se tam objevili všichni, kteří jsou neodmyslitelnou součástí mé hudební cesty. Jedním z těchto lidí je i Dara Rolins, se kterou máme nesmrtelný hit Party DJ. Spojuje nás nejen tento song, ale taky dlouhá historie, a proto je mi velkou ctí, že bude součástí oslavy. Velmi se na to těším."

Kromě Dary pozvání přijali i další vynikající umělci. Charismatický Viktor Sheen, zásadní ikona nové generace, Rytmusův odvěký parťák a spoluzakladatel Kontrafaktu Ego nebo královna slovenského R´n´B, zpěvačka Tina.

Pro své nejvěrnější fanoušky připravil RYTMUS balíček VIP Experience, který umožní fanouškům zažít koncert nezapomenutelným způsobem.

Balíček VIP Experience v ceně 9 990 Kč obsahuje:
• Garantované místo v prvním patře O2 areny v sektoru 102, nebo 111
• Meet & Greet s Rytmusem před koncertem*
• Welcome drink
• VIP vstup vchodem č.2 od 18:00
*Prosíme o včasný příchod na VIP vstup č.2 v 18:00, na pozdější příchody nebude brán zřetel.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps

Změny a upozornění

ZRUŠENO: RYTMUS 23.9.2017 – BRNO

ZRUŠENO:

Z technických důvodů se ruší koncert RYTMUSE konající se v Brně na Radosti dne 23.9.2017 ve 20:00.

Vstupné se vrací:

1/platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit

 

2/platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat- vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1).


Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.
 
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top