Detail info
Close

RAMMSTEIN

RAMMSTEIN

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Otevření vchodů: 15:00
Abélard: 19:00
Rammstein: 20:00
*Časy jsou pouze orientační a mohou se měnit.

Důležité informace k akci: https://www.livenation.cz/partners/letnany-rammstein24

Vstupenky na Rammstein se prodávají výhradně personalizované.
Personalizovaný znamená, že každá vstupenka je vázána na kupujícího, který je výhradně uveden na všech vstupenkách. Tato osoba je držitelem práva na vstup a pouze tato osoba bude vpuštěna na akci.
Platí omezení nákupu maximálně 6 vstupenek na zákazníka.
Personalizace vstupenek a omezený počet vstupenek se provádí z důvodů férovosti a zamezování sekundárnímu trhu, kdy se vstupenky často nabízejí za navýšené ceny. Tato speciální regulace předprodeje by měla co největšímu počtu fanoušků umožnit nákup vstupenek za spravedlivé ceny.
Vstup mladistvých do 15 let pouze v doprovodu osob starších 18 let. Zákaz vstupu dětí do 6-ti let.
Prodej vstupenek probíhá pouze online.
Přísný zákaz přeprodeje těchto vstupenek – v případě porušení nebude držiteli umožněn vstup.

V případě, že dojde k pořizování obrazových, zvukových a nebo zvukově-obrazových záznamů, jako jsou fotografie/filmy/televizní a/nebo zvukové záznamy (dále jen "záznamy") během koncertů společností Rammstein Konzert GmbH, Hertzstraße 63 B, 13158 Berlín (dále jen "Rammstein") a/nebo třetími stranami, které Rammstein za tímto účelem pověřil, souhlasíte s tím, že může dojít k pořízení obrazových, zvukových a/nebo zvukově-obrazových záznamů vaší osoby a že tyto záznamy mohou být použity výhradně společností Rammstein, a to bez územního/prostorového, časového, obsahového omezení, sestříhané a/nebo nesestříhané, vcelku a/nebo částečně, ve fyzické i nehmotné podobě, ve všech médiích a formátech (např. např. v tisku, sociálních médiích, audiovizuálních médiích, online atd.) společností Rammstein a/nebo prostřednictvím třetích stran bez nároku na odměnu bez jakýchkoli omezení, za účelem zejména rozmnožovat, šířit, vysílat, zpřístupňovat veřejnosti apod.

---

RAMMSTEIN
Europe Stadium Tour 2024

RAMMSTEIN SE V ROCE 2024 VRACÍ NA STADIONY V RÁMCI EVROPSKÉHO TURNÉ

Support: Abélard

Příští rok Rammstein opět naloží svou působivou pódiovou scénu a ohromující pyrotechniku do kamionů a vyrazí na cesty.
Miliony lidí, kteří v posledních letech navštívili vyprodané koncerty kapely, mohou potvrdit, že jejich show jsou jedinečné svou povahou, rozsahem i kvalitou.
V roce 2024, právě v době 30. výročí založení kapely Rammstein, budou mít staří i noví fanoušci opět příležitost zažít "gigantickou show" (Rolling Stone) naživo.

---

Vstupenky pro ZTP/P-DISABLED + doprovod zdarma a ostatní ZTP/P můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP. Jiné slevy: NE


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture RAMMSTEIN
picture RAMMSTEIN
picture RAMMSTEIN
picture RAMMSTEIN
Top