Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
RAMMSTEIN

RAMMSTEIN

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Rammstein oznamují další koncert v rámci plánovaného evropského stadionového turné v roce 2022!

Doors: 16:00
Duo Jatekok: 19:00
Rammstein: 20:00

Předkapela Duo Jatekok
Jatekok, které vedou mezinárodní kariéru jako klavírní duo, vystupují na nejprestižnějších pódiích již více než deset let. Patří k nejdynamičtějším duům své generace a jsou pravidelně zváni ke stále inovativnějším a odvážnějším projektům, jako je například předkapela metalové skupiny Rammstein.
Spolupráce, která začala v roce 2017 a která povede k tomu, že ženské duo vydá originální a crossoverové album " Jatekok plays Rammstein " 

Vstup mladistvých do 15 let pouze v doprovodu osob starších 18 let.
Žádosti o vstupenky pro vozíčkáře + doprovod zdarma zasílejte na rezervace@ticketportal.cz, jiné slevy NE.
Zažádat o změnu jména na vstupenkce můžete ZDE

---

Prodej pouze Online. Vstupenky jsou personalizované. "Personalizovaná" znamená, že každá vstupenka je vázána na osobu, jejíž jméno bude uvedeno na vstupence. Jeden zákazník může zakoupit maximálně šest (6) vstupenek.

Jakékoli předávání personalizovaných vstupenek Rammstein je zakázáno a v případě porušení nebude držiteli umožněn vstup.

Cílem této zvláštní a vědomé regulace předprodeje je poskytnout co největšímu počtu fanoušků možnost zakoupit si vstupenky za férové a nikoli přemrštěné ceny.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture RAMMSTEIN
Top