QUEENIE UNIVERSUM TOUR

QUEENIE UNIVERSUM TOUR

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

QUEENIE i letošní rok vyrážejí na letní koncerty a v rámci své UNIVERSUM Tour zavítají v průběhu července a srpnado třinácti měst České republiky.

Jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice, která se svou show Queen Relived vyprodala dvakrát po sobě pražskou O2 arenu nebo vystoupila na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II., zavítá v průběhu letní open air tour do třinácti českých měst. Velký zájem o kapelu vzbudily již předchozí dva ročníky tour Pod širým nebem, proto i s ohledem na omezenou kapacitu letošních koncertů doporučujeme zakoupit vstupenky co nejdříve.

Díky dlouhé koncertní pauze se kapela vůbec poprvé zapojila do celkové organizace a s realizačním týmem ladila každý koncert s cílem, aby zážitek diváka začínal už při vstupu do areálu koncertu. „Letošní léto bude o kvalitě a o výzvách, proto ze sebe vydáme maximum, abyste si koncerty užili. Nechte se vtáhnout do našeho Universa,“ zve fanoušky frontman kapely Michael Kluch.

Celá UNIVERSUM Tour bude tematicky laděná včetně cateringu. Ochutnáte nejen loni uvedené Queenie pivo, které vzniklo propojením toho nejlepšího z českých a anglických surovin, ale například také Bang-Bang kuře, jedno z nejoblíbenějších jídel FreddiehoMercuryho.

A samozřejmě se můžete těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení. Queenie v čele s Michaelem Kluchem si zakládají na přesném a autentickém pojetí skladeb v původních aranžích a tóninách, které doplňují autentickými kostýmy a vizuální show. V neposlední řadě vás čeká ta nejlepší atmosféra, jakou zažijete pouze na živém koncertě.

Praktické informace:
Koncert se odehraje za každého počasí.
Kapacita koncertu je omezená.
Vstupenky mohou být i na stání.
Návštěvníci vstupem do areálu čestně prohlašují vlastní bezinfekčnost.

POZOR, ZMĚNA LOKACE!

Queenie se i letos vrací na ŠPILBERK!

Díky sobotnímu rozvolnění vládních opatření mají nyní Queenie možnost uskutečnit svůj brněnský koncert, kterým zahájí celou UNIVERSUM Tour, na tradičním místě na Špilberku. Koncert se tak přesouvá z původní lokace, fotbalového stadionu Za Lužánkami, právě na velké nádvoří hradu Špilberk.

„V Brně vystupujeme pravidelně a moc nás mrzelo, že na Špilberku, kde obvykle koncerty pořádáme a který má romantickou atmosféru, jsme nemohli za původně stanovených podmínek vystoupit. Nyní se však daná opatření uvolnila a my stáli před zásadním rozhodnutím: změnit na poslední chvílí místo? Špilberk je ale pro nás srdcová záležitost, proto jsme dlouho neváhali. Věřím, že změnu lokace přivítají i diváci,“ vysvětluje důvody změny frontman Queenie Michael Kluch.

Čas koncertu se nemění. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Na mapě

Top