Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Prague Cello Quartet – HAPPY TOUR

Prague Cello Quartet – HAPPY TOUR

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V České republice zcela unikátní soubor čtyř mladých violoncellistů Prague Cello Quartet vyráží na HAPPY Tour s originálním podáním filmových melodií, jazzových písní a pop-rockových hitů

Prague Cello Quartet koncertuje pro potěšení své i stále četnějšího publika od roku 2006 a do dnešního dne má na svém kontě přes 700 koncertů a plánuje své třetí turné po Japonsku. Jejich první velký videoklip Fantom opery nasbíral během prvního roku 12 miliónů zhlédnutí a může tak skvěle konkurovat sledovanosti chorvatského, mezinárodně uznávaného instrumentálního dua 2Cellos.

 

Na turné představí písně ze své nové desky HAPPY. Můžete se těšit na Viva la Vida od skupiny Coldplay, Thinking out Loud Eda Sheerana a Amy Wadge, Tonight Leonarda Bernsteina, Fantom opery Andrewa Lloyda Webbera nebo Nebe na zemi Voskovce a Wericha a další skvělé melodie.

“Chceme, aby z našich vystoupení odcházeli posluchači s dobrou náladou, odpočatí a nabití energií.“, zve na jedinečný zážitek jeden ze členů souboru Petr Špaček.

Poslechněte si Vaše oblíbené písničky v úžasném provedení čtyř violoncell.

 

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma
pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn
rezervace vstupenek ZTP/P: +420 224 091 439, rezervace@ticketportal.cz


Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout
v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Top