PRAGUE ROCKS

PRAGUE ROCKS

Datum: 22. června 2022
Místo: Letiště Praha Letňany
Adresa: U výstaviště PVA, Praha 9-Letňany

Vstupenky

středa
22
čvn 2022
13:00
PRAGUE ROCKS
22.06.2022 vstup od 13:00

Informace o akci

Metallica, Five Finger Death Punch, Red Fang, Steel Panther a další, vystoupí na již třetím ročníku jednodenního festivalu Prague Rocks. Tato jedinečná akce ve střední a východní Evropě, na které v minulosti vystoupili například Kiss, ZZ Top nebo zpěvák Ozzy Osbourne přivítá návštěvníky v létě 2022 pořádnou dávkou metalu a rocku.

Metallicu založili v roce 1981 bubeník Lars Ulrich a kytarista a zpěvák James Hetfield, a za těch 40 let už stihli téměř všechno. Dokonce vydali vlastní whisky. Pokud potřebujete vědět víc, spoustu faktů najdete na Wikipedii... a některé z nich jsou dokonce pravdivé. Jedno je ale jisté: V létě 2022 se vrátí na turné a vystoupí pouze na několika vybraných evropských festivalech.

Z Las Vegas přijede na pražský festival také kapela Five Finger Death Punch (USA), která byla založena oproti zde zmíněným uskupením teprve v roce 2008, ale během této relativně krátké doby stihla vydat již osm studiových alb, kterými se dostala do povědomí většiny metalových fanoušků. Charismatický hlas zpěváka Ivana Moodyho, doplní Zoltan Bathory, Chris Kael, Charlie Engen a Andy James.

Skupina Steel Panther vznikla v roce 2000 ve složení Michael Starr (zpěvák), Satchel (kytarista), Lexxi Foxx (baskytara) a Stix Zadinia (bicí). Steel Panther pocházejí z Los Angeles, epicentra rock n' rollu v celé jeho hýřivosti a lesku, a etablovali se jako přední světová party kapela, která spojuje hardrockovou virtuozitu s parodií a trestuhodně dobrým vzhledem. Tři řadová alba, turné po celém světě, platinový status na You Tube a prestižní televizní vystoupení, jako je Jimmy Kimmel Live, Larry King Now a FOX NFL. Rolling Stone o nich prohlásil: "Steel Panther mají důvod, proč překonali svůj původ cover kapely hrající na Sunset Strip,".

Poslední z hlavních vystupujících jsou američtí Red Fang, kteří se dali dohromady v roce 2005 v Portlandu (US), a mají pro nás nachystaný výběr toho nejlepšího z jejich pěti studiových alb, v rámci kterých vznikly jejíchž nejznámější nahrávky“Wires” nebo “Prehistoric Dog”. Kapela dorazí ve složení Bryan Giles, Aaron Beam, David Sullivan a John Sherman.

Osoby mladší 15 let pouze v doprovodu dospělých.

Žádosti o vstupenky pro vozíčkáře + doprovod zdarma zasílejte na rezervace@ticketportal.cz, jiné slevy NE.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top