Detail info
Close

POP/SOUL/FUNK NIGHT: JONATHAN RAMIREZ BAND (US/MX)

REDUTA JAZZ CLUB – PROGRAM
POP/SOUL/FUNK NIGHT: JONATHAN RAMIREZ BAND (US/MX)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Mezinárodní živelná smršť v podání kapely Jonathana Ramireze. Tento mexický rodák, který od dětství vyrůstal v jižní Kalifornii, s sebou do Reduty přiveze pestrou fúzi hudebních žánru od soulu, španělského funku, až po hip hop a neosoul s prvky jazzu. Díky neotřelém přístupům k těmto hudebním žánrům a nápaditým vlastním kompozicím si Jonathanova kapela vysloužila neochvějné místo na české hudební scéně. Za doprovodu špičkových jazzových muzikantů z České republiky si tak publikum bude moci vychutnat jižanský hudební temperament ve světovém podání.


International live storm performed by Jonathan Ramirez's band. This Mexican native, who grew up in Southern California since childhood, will bring with him to Reduta a diverse fusion of musical genres ranging from soul and Spanish funk to hip hop and neo-soul with elements of jazz. Jonathan's band has earned an unwavering place on the Czech music scene thanks to its novel approaches to these genres and imaginative compositions of its own. Accompanied by top jazz musicians from the Czech Republic, the audience will be able to enjoy the southern musical temperament in a world-class performance.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top