O PEJSKOVI A KOČIČCE

O PEJSKOVI A KOČIČCE

Datum: 7. října 2022 - 7. ledna 2023
Místo: Divadlo Gong, Praha
Adresa: Sokolovská 969/191, Praha 9-Libeň

Vstupenky

pátek
7
říj. 2022
10:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
O PEJSKOVI A KOČIČCE
sobota
8
říj. 2022
15:00
O PEJSKOVI A KOČIČCE
čtvrtek
24
lis. 2022
10:00
O PEJSKOVI A KOČIČCE
čtvrtek
24
lis. 2022
14:15
O PEJSKOVI A KOČIČCE
sobota
7
led. 2023
15:00
O PEJSKOVI A KOČIČCE

Informace o akci

Poetické a veselé vyprávění Josefa Čapka o trochu nemotorném pejskovi a způsobně vychované kočičce.

Legendární inscenace, v níž budou nejmenší děti budou spolu s hlavními hrdiny ve svižném tempu péct dort, mýt podlahu, zašívat roztržená kaťata, utěšovat panenku, zpívat písničky a radovat se z toho, že sluníčko svítí a na světě je krásně.

Dramatizace, texty písní a režie: Miroslav Pokorný, Scéna: René Dubovský a Zuzana Hadrabová, Kostýmy: Petra Vykoukalová, Hrají: Natálie Topinková, Vratislav Hadraba, Vendula Svobodová a Kryštof Nohýnek

 

Vážení návštěvníci!

Nikdo v současné době nedokáže odhadnout (možné) budoucí hygienicko-protiepidemická opatření Ministerstva zdravotnictví. Chceme alespoň částečně předejít případným problémům s omezením kapacity našeho sálu, proto do odvolání na sobotní a nedělní představení pro děti a mládež NEPRODÁVÁME VSTUPENKY NA KONKRÉTNÍ SEDADLA.  O své(á) místo(a) se bát určitě nemusíte, ale přijďte s dostatečným předstihem. Kdo jak přijde, tak si sedne. Představení uváděná v 10:00 hodin jsou částečně zadána pro školy a školky. Veřejnost je usazována osobně pořadatelem až k místu sezení. V našem divadle dodržujeme všechna hygienicko-protiepidemická opatření. Ve vlastním zájmu sledujte naše internetové stránky www.divadlogong.cz.

Divadlo GongTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top