Detail info
Close

NO LIMITS 2/ V. Veverka TRIOplus & Michal Pavlíček

NO LIMITS 2/ V. Veverka TRIOplus & Michal Pavlíček

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

NO LIMITS 2/ Vilém Veverka TRIOplus & Michal Pavlíček

Vilém Veverka hoboj
Michal Pavlíček kytara

Ondřej "Máca" Štajnochr kontrabas
Tomáš Hobzek bicí nástroje
Martin Hybler klávesové nástroje

Karolína Křížová scénický tanec

Vilém Veverka TRIOplus a Michal Pavlíček přináší ultimativní koncert, který se dotýká faktických možností instrumentální hudby. Na této cestě nebudou sami, ale doprovodí je elitní muzikanti jako Ondřej "Máca" Štajnochr (kontrabas), Tomáš Hobzek (bicí nástroje) a Martin Hybler (klávesové nástroje), který je zároveň Veverkovým dlouholetým exkluzivním skladatelem. Toto je jedinečná příležitost slyšet na jednom místě dvě hudební osobnosti - Michala Pavlíčka, který je ikonou rockové hudby, a Viléma Veverku, mezinárodně respektovaného hráče na hoboj. Pořadatelé navazují na úspěšný koncert, který před časem odvysílala Česká televize a slibuje být dalším zásadním milníkem v hudební fúzi 21. století.
Koncerty této série jsou synonymem pro hledání nových hudebních cest a posouvání možností hudby jako takové. Pakliže publikum hledá odpověď na otázky ve smyslu kdo nebo co je dnes na české scéně aktuální, jak se současná hudba vyvíjí a kam směřuje, pak tento koncert nabízí vyhraněný názor i možnou zásadní odpověď.
Nechte se unést nevšedním hudebním zážitkem a přijďte do Pražské křižovatky ve středu 11. října 2023.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Sleva 10%: pro studenty, pro seniory ve věku 60 let a výše, pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P (cena po slevě je uvedena v názvu slevy, slevu žádejte na prodejních místech Ticketportal nebo zvolte online v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat příslušným průkazem či obecně uznávaným dokumentem opatřeným fotografií) / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sekce pro vozíčkáře ANO, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top