NEZMAŘI

NEZMAŘI

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Nezmaři
Folková stálice, která zanedlouho ještě před dalším půlkulatým milníkem svého nepřetržitého působení oslaví dvacet let v nezměněné sestavě, několikanásobní držitelé Porty, včetně té Zlaté, majitelé dvou Zlatých klíčů, vedle řady jiných ocenění... Prostě - Nezmaři!
(("Oni nezblbli, nenechali se semlít mlýny komerce, zůstali stejní. Téhle studánce můžete věřit. Ochutnejte." (MIKI RYVOLA - legenda moderní trampské písně))

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!
Další info:
sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P, k dispozici na prodejních místech Ticketportal.cz i online, zvolte v nákupním košíku / bezbariérový přístup ANO, zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenkuTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture NEZMAŘI
Top