Můžu k Tobě? / LSNH

Můžu k Tobě? / LSNH

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Letní scéna na Harfě 2015

MŮŽU K TOBĚ?

Scénář: Miroslav Oupic, Jindra Kriegel / Hudba: Viktor Dyk

Děj této komedie se odehrává v psychiatrické ordinaci doktora Flojda a v místním bistru před ordinací, které vede paní Kubíčková a které slouží jako čekárna pro pacienty.
Místní politik JUDr. Troufalý trpící stihomamem, Vanda Vnadná, dealerka kreditních karet a úvěrů, promiskuitní nymfomanka a poštovní doručovatelka Sandra Panenská přezdívaná Blanka, bývalý vrcholový hokejista René a nakonec Tony, nedávný vítěz reality show. Všichni se v ordinaci postupně střídají, ale předtím se setkávají v čekárně s paní Kubíčkovou, která jim kromě dobré kávy nabízí i vřelé slovo zkušené ženy. Tato situační komedie přibližuje s humorem a ironií zamotané mezilidské vztahy a také psychické civilizační problémy, které naši předci vůbec neznali a které jsou dnes pro některé z nás mnohdy nepřekonatelnou překážkou.

Obsazení:
KUBÍČKOVÁ: Pavlína Mourková / Michaela Kuklová
VNADNÁ: Kristýna Podzimková / Vanda Karolyi / Dominika Býmová
PANENSKÁ: Bára Mottlová / Dominika Býmová / Věra Vodičková
LENKA / JANA: Kristýna Janáčková / Věra Vodičková / Bára Mottlová
FLOJD: Jindra Kriegel
TROUFALÝ: Marcel Rošetzký / Jaroslav Šmíd
RYCHLÝ: Petr Semerád / Petr Buchta
VOLNÝ: Braňo Polák

Představení se nikdy neruší – probíhají za každého počasí. V případě nepřízně počasí se představení přesouvá do Divadla Gong (Sokolovská 191), vzdáleného 250 metrů od Letní scény na Harfě. Letní scéna na Harfě je jediná letní scéna s garancí odehrání všech představení s mokrou variantou.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Můžu k Tobě? / LSNH
picture Můžu k Tobě? / LSNH
picture Můžu k Tobě? / LSNH
picture Můžu k Tobě? / LSNH
picture Můžu k Tobě? / LSNH
Top