Million Stylez / SE

Million Stylez / SE

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vzhledem k aktuálním nařízením vlády ČR ohledně klubových akcí musíme pražskou premiéru Million Stylez odložit. O novém termínu vás budeme informovat, jakmile se vyjasní momentálně velice nepřehledná situace. Vstupenky zůstávají v platnosti.
                          Děkujeme za pochopení a přízeň, Futurum Music Bar & Jahmusic

Do Prahy se na podzim konečně poprvé podívá švédská superstar Million Stylez!

Jeden z největších evropských hitmakerů na scéně reggae a dancehallu, který má velký respekt i ve světě hiphopu či reggaetonu je hvězdou i daleko za hranicemi Švédska a jako jeden z mála Evropanů dlouhodobě spolupracuje i se zásadními jamajskými producenty a zpěváky.
Vlastním jménem Kenshin Iryo je napůl Japonec a napůl Francouz, který se narodil ve Stockholmu v roce 1981. Vyrůstal mezi imigranty z celého světa a tak jeho přístup je přirozeně multikulturní s respektem k odlišným kulturám a žánrům. S hiphopem začínal v devíti letech. Jeho první velký singl Miss Fatty se stal megahitem a dostal se do playlistu rádií doslova po celém světě. Zdaleka to ale není jeho jediný zářez, má za sebou tři výborná alba a velký rozsah od dancehallu přes reggae a hiphop až k R&B.
Jeho songy a nezaměnitelný hlas jsou celosvětově dobře známé od New Yorku přes Kingston až po Tokio. Spolupracoval ve studiu s celou řadou hvězd, jako jsou namátkou Gentleman, Shaggy, Bounty Killer, Morgan Heritage, Busy Signal, Smif´N´Wessun, J.Boog, Mr. Vegas, Bunji Garlin, Ziggi Recardo nebo třeba dva nejznámější švédští rapeři Promoe a Ken Ring. Milli také předskakoval na koncertech pro Seana Paula, Beenie Mana, T.O.K., Elephant Mana, Ne-Yo, Fatman Scoop a mnoho dalších ikon žánru a má sám za sebou tisíce akcí doslova po celém světě. Je třeba ještě něco dodat, abyste nepropásli jeho pražskou premiéru? #DancehallZije

Galerie

picture Million Stylez / SE

Na mapě

Top