Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
MICHAL NESVADBA a jeho poslední příběh

MICHAL NESVADBA a jeho poslední příběh

Datum: 28. prosince 2023
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

čtvrtek
28
pros. 2023
13:00
MICHAL NESVADBA a jeho poslední příběh
O2 arena

Praha

čtvrtek
28
pros. 2023
17:30
MICHAL NESVADBA a jeho poslední příběh
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 1 hodinu před začátkem akce

Původní český autorský projekt Michala Nesvadby, oblíbeného herce a baviče dětí i dospělých, chystá prosincovou premiéru v O2 areně v Praze. Dvouhodinová velkolepá show pro celou rodinu, která je důstojným a oslavným rozloučením Michala s televizním pořadem Kouzelná školka.

Muzikálovou revue Michal Nesvadba a jeho poslední příběh si užijí děti od tří let, ale i jejich starší sourozenci, rodiče a prarodiče. Je pro všechny, kteří vyrostli na Michalovi bez rozdílu věku. Pohádkově akční děj je naplno vtáhne do příběhu záhadně mizejících hraček, ve kterém nakonec epochálně zvítězí dobro nad zlem a veselý svět skřítků, kteří jsou všude kolem nás, zůstane navždy v srdcích všech dětí na světě.

Děti se poprvé setkají s živými skřítky Františkem a Fanynkou v životní velikosti, kteří na scénu přivezou spoustu legrace, barevných kostýmů, obřích nafukovadel, světelných a laserových efektů i videoprojekci, kterou si užijete po celou dobu představení. Nebudou chybět ani oblíbené postavičky z jiných televizních seriálů Michala, jako jsou Bafík, Zeleňour, Žluťoun a upovídané šicí stroje.

Show je plná tanečních čísel, akrobatických triků na kolech, koloběžkách a in-line bruslích, to vše ve strhujícím rytmu hudby Ondřeje Brzobohatého.

Součástí děje budou i diváci, kteří sami na místě akčně rozhodnou o konci příběhu. Proto si nezapomeňte s sebou vzít svítící tyčky a v pravý čas, až budete vyzváni, je zlomte a posviťte si na zlé černé hračky, které chtějí nahradit ty vesele barevné ve vašich pokojíčcích.

Čtyřicet účinkujících v originálních výpravných kostýmech, Michal ve žlutém tričku a hnědých kalhotách i s jeho vynálezy. Nenechte si prostě ujít tuto jedinou slavnostní událost.

Pro Michala Nesvadbu je to vrchol a vyústění jeho celoživotní práce pro děti a zároveň velké poděkování všem divákům.

Pro své nejvěrnější fanoušky připravil Michal Nesvadba balíček VIP EXPERIENCE, který umožní malým i velkým divákům užít si akci nezapomenutelným způsobem.
Balíček VIP Experience za 4 990 Kč obsahuje:
• Vstupenku na nejlepší místa v první řadě u plochy
• Osobní setkání s Michalem Nesvadbou před(akce od 13:00)/po(akce od 17:30) show
• VIP vstup č.2 od 11:30(akce od 13:00), resp. 16:30(akce od 17:30)

Slevu pro děti do 120 cm u nejlepších míst v hledišti (kat.VIP Experience), umístěných v sektorech 001 až 006 přímo u plochy, objednávejte prosím přes e-mail rezervace@ticketportal.cz. Vstupenky v I., II. a III. kategorii si pro děti do 120 cm můžete zakoupit on-line, nastavením této slevy v košíku před potvrzením a zaplacením vstupenek.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P a slevy

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top